Jump to content
Por@szek

Game Dev Studios - Szukasz pracy ? zajrzyj tu !

Recommended Posts

W Wawie filia jeszcze jest? Znajomy kiedyś mi mówił ,że chyba była w likiwdacji przynajmniej graficy?

To była likwidacja grafików. ;) Redukcja pod bieżące zapotrzebowanie, taka branża.

Część. Moja żona dostała propozycje pracy w USA. Zastanawiamy się nad emigracja. Jak wygląda tam rynek pracy w game devie. Czy konkurencja ciężka do przebicia? Słyszałem, ze hindusi tam zalewają rynek. Jakiego poziomu oczekują? Jak postrzegają tam Polaków? Ma ktoś doświadczenie lub wiedzę w tym temacie?

USA? Nie zastanawiaj sie - to najwiekszy rynek gier zarowno podazy jak i popytu.

Ja mam propozycje pracy dla PROGRAMISTY C# (Unity3D - MONO./.NET 4.0) w slonecznej Barcelonie - oczywiscie przy grach. Mobilnych (głownie iOS)

Info na pw.

PS. Bardzo dobre zarobki.

EDIT: (cala oferta)

Witam.

Pracuje dla firmy Winko Games SL (http://www.winkogames.com), ktora poszukuje obecnie dodatkowego programisty C#, ktoryby wspomogl zespol fron-end w tworzeniu gier w Unity3D.

Praca stala w siedzibie firmy w Barcelonie (zadnej freelancer'ki).

WYMAGANIA:

Dobra znajomosc .NET (4.0).

Dobra znajomosc Unity3D.

Pasja do gier komputerowych.

MILE WIDZIANE:

Wyksztalcenie na polu technologii komputerowych/elektroniki lub/i matematyki/fizyki.

Doswiadczenie w branzy - portfolio z grami obecnymi na rynku.

Znajomosc C/C++.

Zanjomosc Python w zastosowaniu technologii back-end.

OFERUJEMY:

Mozliwosc wzecia udzialu w produkcji hitow na rynek gier mobilnych.

Pomoc w rozwoju osobistym w gronie specjalistow w branzy.

Bardzo dobre zarobki (motywem firmy jest: tani = niedobry)

Chetnych prosze o wyslanie CV i ewentualnie Portfolio z wydanymi grami wraz z informacja co sie przy kazdej zrobilo.

email: [email protected]

Edited by bolitic

Absoltnie nie mam zamiaru być złośliwy, ale czy to nie jest po prostu startup, ktory nie wydał żadnej gry, dostał kasę z rundy inwestorskiej (1.4mln euro), koszty prowadzenia projektu takim teamem to ok 500k usd na pół roku z poślizgami i kosztami promocji mogą nie dać rady wypuścić liczącego się tytułu, chyba, że uda im się pozyskać kolejne fundusze. Ale przy takiej strukturze rynkowej, musieliby pozyskać 10x tyle, więc pewnie zawiną się po pierwszym tytule za ok 10miesiecy. Jeszcze raz mówie - żadna złośliwość tylko chłodna analiza i pytanie jak Wy na to patrzycie.

Nie no masz sama racje (oprocz tego ze nie wydalismy gry) - jednak mamy srodki, nie moge powiedziec wiecej ponad to ze gra pierwsza przynosi zyski.

to super. w 2min researchu nie znalazłem niczego co wypuściliście. To ok, łatwiej będzie kase zdobywać także.

Panowie, Panie, Do Techlandu wro i wawa szukamy caly czas grafikow 3d. Jak chcecie zostawic folio u nas to piszcie na PW albo na [email protected]

Hej, podbijam. Moze ktos chetny? Najlepiej z doswiadczeniem, ale zdolnym juniorem tez nie pogardze :)

http://techlandjobs.com/oferty-pracy/environment-artist-3209

W razie pytan PM albo mail:

[email protected]

lub prywatny

[email protected]

Znajdzie sie ktoś ze znajomością Blueprintów w UE4 i tego całego programowania? :D Jeżeli jest ktoś chętny do współpracy to proszę słać PW. Oczywiście mówię o płatnych projektach :)

Witam,

ja znalazłam fajną alternatywę dla pracy przez internet. Jest to strona http://webowiec.pl/news.php na której można wykonywać różne zadania za całkiem fajne pieniądze. Dla mnie super! Od dłuższego czasu poszukiwałam pracy przez internet i w końcu coś sensownego znalazłam.

pozdrawiam

Brakuje tylko zdjęcia grubego Johna/Janusza siedzącego w wannie, obwieszonego złotem, pijącego szampana z tym błogim wyrazem samozadowolenia na twarzy . LOL

Mogę wynająć swoją sygnaturę do takich reklam. Mam ponad 500 postów, nie będziecie musieli zakładać 500 nowych kont! Poważne oferty PW.

Cześć =)

Szukam pracy jako VFX/Technical artist

podobnej do tej:

Zastanawiam się czy na polskim rynku jest jakiekolwiek zapotrzebowanie na podobna prace, czy znacie jakieś studia które używają Houdini, jakie są wymagania dla kandydatów, na co się zwraca głownie uwagę podczas rekrutacji ?

I jeśli pracujecie już w gamedev to jak uważacie, lepiej szukać pracy jako generalista i potem się specjalizować czy mam jakieś szanse na starcie w dziale VFX/Techart?

Zastanawiam się czy certyfikaty online są coś warte, czy podczas rekrutacji nikt tym sobie głowy nie zawraca ?

https://www.udemy.com/certificate/UC-31G5E6EK/

znacie jakąś stronę z ofertami pracy, poza tym forum ?:)

Skillshot.pl

Myślę, że potrafiąc takie rzeczy w hudym możesz uderzać na podane stanowiska, i podobne, tylko wrazie czego przesiadziesz się na inny soft.

Myślę, że zainwestują czas w dobrego fachowca.

Certyfikaty i duperele się liczą najwyrzej jak szukasz pracy w dtp, czy jakiś agencjach reklamowych.

Inaczej wpierw liczy się portfolio a potem osobowość, chęc nauki i rozwoju i takie tam.

Masz Vivid'a oraz Madmind Studio (robią Agony od roku)

W Vivid dziubią praktycznie tylko w 2d. Nie słyszałem nigdy, by potrzebowali gości od 3d ...