Skocz do zawartości

Poważne problemy z Vistą, wpływają na użytkowników innych systemów...


3Jane

Rekomendowane odpowiedzi

8GB Ramu i może być całkiem przyjemnie :) w końcu i tak prawie zawsze mam odpaloną majke photoshopa i coś tam jeszcze :)

 

a normalnie to zaraz po instalce powyączałem wszystkie serwisy co sie dały :)

zaczołem od SuperFetch właśnie :)

 

przynajmniej ram tanieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

już z win xp były początkowo problemy ze sterownikami, zamiast rozwiązać problemy to oni je pogłębiają, wydaje mi się że viste nie będzie dużo ludzi kupować, jedynie ci z nowymi kompami, nic tylko się na linuxa przesiadać

Problemy ze sterownikami były także pod win98, win95, win 3.1 Nadal są pod linux i mac :). Więc wiele się nie zmieniło. Po prostu problemy ze sterownikami są zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli idzie o Viste, to testy mowia, ze dziala wolniej od xp'ka co spowodowane jest cholernie obciazajacym interfejsem graficznym stale rezydujacym w ramie, oraz cala kupa nikomu niepotrzebnych "bajerow". Co do zabezpieczen, nie ma juz zadnych zabezpieczen, jak donosi Chip:) Osobiscie uzywam okien wersji 2003 server (bardzo stabilny) i za nic nie przesiadlbym sie na nowe "dziecko" Microsoftu. Powoli zastanawiam sie nad przejscim na Ubuntu, ale z tego co wiem nie ma na niego Flasha wiec na razie tylko fantazjuje w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: filmu na DVD nie idzie obejzec bo co chwila obraz staje, szarpanie obrazu to normalka pod Vista co potrafi doprowadzic do szalu, Brazil w wersji 1.2 nie chce wcale odpalic ale i tak dobrze ze max startuje. Niestety tylko pod wersja 32-bitowa, pod 64-bitowa nawet nie ma zamiaru sie zainstalowac. Poza tymi problemami innych nie stwierdzilem. Sa inne zgrzyty ale pewnie po jakims czasie idzie sie do nich przyzwyczaic. Sam osobiscie wrocilem do XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurze ten wątek tylko po to zeby powiedziec "rezistans is fjutajl"

 

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www.benchmark.pl/aktualnosci/news184.php

 

Microsoft już niedługo zabroni OEMowym producentom sprzedaży maszyn z preinstalowanym systemem Windows innym niż Vista. "OEMowa wersja XP Professional będzie dostępna do przyszłego stycznia," mówi Frank Luburic, manager ThinkPadów w Lenovo. "Po tym czasie nie będzie już wyboru."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shalivan, co ty mówisz. Ja mam DX 10 na Viście w parcy i max 64 śmiga na niej aż miło, choć przyznaję, że czasem się robią krzaki przy wyświetlaniu viewportu.

 

hmm.. a masz serwis pack 1 pewnie do maxa ? jak nie to weź sie odezwij ma gg :) :D

 

EDIT: i jeszcze mi powiedz w jakim trybie pracujesz direct czy ogl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z systemem vista następującej maści: po włączeniu komputera wszystko działa poprawnie do pewnego czasu ale po kilku chwilach wszystko się zacina, jeżeli zdąże przed zacięciem włączyć internet lub grę moge z nich korzystać, wszystko inne jest zablokowane menadżer zadań również jest zablokowany po uruchomieniu.Co zrobić w takiej sytuacji, jak to naprawić, proszę o rady na adres [email protected], z góry dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności