Jump to content
Dziudziu

Pojazd 3D: Mustang BOSS 302

Recommended Posts

Clay gotowego kola. Chyba kapke za duze srubki sa, musze to jeszcze chyba poprawic. Generalnie jednak kolo uwazam za w pelni skonczone. to za felga to prowizoryczny hamuel bebnowy, byle cos bylo, i tak go na renderach finalnych prawie nie bedzie widac, wiec sie nie rozwodzilem bo i po co :)

pozdro

[/url]kolozc0.jpg

śróbki za duże wentyl mikruśny, no i ciagle masz tam pewną dtsproporcję e całości

Mustangi rządzą!Najpiękniejsze auta jakie powstały nie licząc wersji "Vanilla Ice" :P CO do Modeliko to idzie zgrabnie a co do koła to...to jest oponkana przód czy na tył?Bo jak na tył to troszke szerszego kapcia może?No i to co napisał damusTo też rzuca się w oczy!Pozdrawiam i powodzenia!

W oryginale były stosowane felgi 14 i 15 szerokości zaś 6/7/8 i 10 cali wiec nie za szerokie ;)

w takim razie zwracam honor i chylę czoła znawcy!:) nie zmienia to faktu że takie ładne pączuszki z tyłu nie szkodzą:)

dobrze idzie jak narazie, jestem tylko ciekaw kiedy sie poddasz ;p

Update.

Znalazlem troche czasu, zeby w dokonczyc modelowanie. Szczerze mam dosc juz tego :D Damn, CG to taka dziedzina, w ktorej czlowiek moze znienawidziec rzeczy, ktore kocha ;) :D Teraz tylko studio, potem scenka, a w niekoniecznie okreslonej przyszlosci animka.

Sorki za spore ziarno, pierwszy raz renderowalem cos przy urzyciu shadera occlusion w mentalu, a komp nie pozwala na zbytnie testy bo zdycha juz.

mustangfrontjc9.th.jpg

mustangbackpo4.th.jpg

W zasadzie modelowanie uwazam za skonczone... nie mam sil juz po prostu.

C&C łelkam :)

Pozdro!

w sumie to sie nie znam na tym ale trudno :D

-za ciemno

-za słąbo oswietlony samochód

-a reszte wozu to pokradli na złom czy jak?

poszerz te okno renderu troche bo tak sie ten mustang ledwo co trzyma krawedzi

powodzenia! ;)

ledyr, zgred88; dzieki!

kolejne walki ze studyjkiem. zaczalem od nowa. wydaje mi sie ze ta wersja jest lepsza.

prosze o komentarze i pomoc. dzieki

pozdro

mustangth9.th.jpg

lepiej by było jakbyś pobawił się jeszcze tym wczesnijszym studiem, nie było najgorsze, może to wina lakieru że wyszło tak troche plastikowo..

Dzieki Pecet. Diabelnie trudne jest to studio do wykonania ;) Ciezko jest mi uzyskac dobry efekt :/ ale sie uwzialem i to przewalcze. Poprubuje jeszcze cos z poprzednim studiem. pozdro

powrocik, za rada, do ciemniejszej wersji.

render w mentalu, lakier to tym razem mental car shader.

c&c very mega welcome.

pozdrawiam!

mustangkb3.th.jpg

Całkiem przyjemny modelik ;-) Fajnie wygląda taki czarny, choć nad lakierem jeszcze bym posiedział... Z tyłu auta widoczne są wyraźne odbicia, nieźle to wygląda, ale z przodu na masce i szybie w sumie niewiele się dzieje :) Jeśli o mnie chodzi dorzuciłbym tam coś...

Pozdrawiam. Powodzenia i wytrwałości :)

mi też się podobają te odbicia na tyle, może by je jeszcze troche wzmocnić, ładnie podkreślają linie karoserii, sama maska już wygląda jak plastik

modelarka mi sie podoba ale materiały i sam render nie sa najlepsze popracuj nad tym;))

za ciemno mimo wszystko, materiał felg fatalny, lakier gumowy, nie pasuje mi też cień pod samochodem, na szybach przydały by się jakieś delikatne refleksy, podpatrz zdjęcia różnych samochodów, po obserwuj i zobacz jak się światło rozkłada, kombinuj kombinuj byle wytrwale bo model wydaje się poprawnie wymodelowany. No to Ci pojechałem :).

Pracuj nocami dniami nocami dniami nocami i dawaj dalej :)

Pozdrawiam

Ps. Wrzucaj większe rendery, będzie można uważniej się przyjżeć.

Witam.

Dzieki za rady. Poki co nie mam w ogole czasu nad nim siedziec :( Co do materialow i studia, zgadzam sie w 1000% lamie w tej kwestii :) Zastanawiam sie czy nie zrezygnowac ze studia na rzeacz jakiejs nieskomplikowanej scenki, ale to na niedaleka przyszlosc.

pozdrawiam.

mam prośbe, czy mógłbyś pokazać jak wygląda twoje studio i jak poustawiałeś światła? byłbym badzo wdzięczny!