Skocz do zawartości

Error...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Database connection error !!

 

A connection to the Database could not be established.

Please check your username, password, database name and host.

Also make sure config.php is rightly configured!

 

When connecting, the database returned:

Error 1040: Too many connections

 

ostanio coraz częściej pojawia mi się coś takiego podczas ładowania stron na forum, zazwyczaj tuż po tym gdy otrzymam subskrypcję i próbuję wejść na dany topic... domyślam się, że jest to spowodowane tym, że wszyscy dostają subskrypcję mniej więcej w tym samym momencie a więc nagle na jeden topic może próbować wejść ok. 100 osób :) no ale właśnie... osób na forum jest coraz więcej, a więc ten problem będzie występował coraz częściej...

czy dałoby się coś z tym zrobić ??

pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Firma ktora mnie hostuje cały czas czeka na dodatkowe łącze od TPSA. Chociaż teraz nie powinno już być tak źle.

 

Dodatkowo ostatnie obciążenie było spowodowane tym ,że pisali o Max3D.pl prawie wszystkie zachodnie serwisy i ruch na stronie był naprawdę potężny!

 

Tutoriale zostały ściągnięte ok. 10 000 razy!! Myślałem ,że będzie gorzej natomiast serwer wytrzymał :) Będzie dobrze ... cierpliwości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dzisiaj Adek powiesz, ze \"juz jest dobrze\", to Cie udusze \"tymi rencami\"! :P

 

Wczoraj byla padaka roku, myslalem, ze wyjde z siebie. Nie czas poszukac innego serwera? :P Wypadki \"too much connections\" zdarzaja sie juz codziennie, a wczoraj ten calodniowy 404 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgadza się - strona nie działała ... przed chwilą dość długo rozmawiałem z osobami odpowiedzialnymi za serwery w firmie Gry-Online.pl.

 

Trwa zmiana serwerów w firmie i max3d.pl był na chwilkę wyłączony.

 

Plusy?

 

Strona może działać znacznie szybciej (+2MB na łączu). Powinno to być powoli widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak znowu nie działa :(

z tego co wiem to niektórym osobom w ogóle się nie otwiera strona, a mi raz na ruski rok (przynajmniej w domu, bo teraz siedzę w szkole i mi się otwiera elegancko), może czas pomyśleć o nowym serwerze ?? [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal wierze ,że to ostatnie problemy. Nie wiem co jest wgrane i jestem lekko zdenerwowany już tym faktem.

 

U mnie działa pięknie ,ale co z tego jak nie wszędzie tak jest ...

 

nie wiem co z tym fantem zrobić :/ ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ma jakiś sens, ale w domu na modemie stronki nie widziałem już chyba prawie od tygodnia :|

Minionej nocy także próbowałem w godzinach 0.00 - 3.30 i nie odpaliła się ani razu.

A teraz (7 godzin później) na DSL odpala się bez problemu i chodzi świetnie ( o wiele lepiej niż wcześniej ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Teraz to było kontrolowane przeze mnie. Zresztą komunikat był inny.

 

Strona nadal chyba nie jest widoczna wszędzie :(

 

Musimy zaczekać do jakiegoś dnia roboczego bo troszkę dziwnie w tej Polsce się przyjęło z tymi dniami wolnymi. Duża część firm miała dziś właśnie taki dzień - wolne za wszystkich świętych ... hmmm ... jutro też wolne ... więc może w środe dowiem się czegoś :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności