Jump to content
KLICEK

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?

Recommended Posts

No wypasik ....

do portfolia :D a dziasla :D nie kce mi sie tego zmieniac stare to nie tykam sie :D moze duzo "miensa" jadl :D

a co robote zmieniasz ? :)

Pozdro

łomatko, prawie jak zmartwychwstanie :D

Krzysztofie, a zrobze no swoj autoporter w czydelowpoly

LoL ch**jo nosy!:D:D:D

A jak sie pytalem czy ta pecynka to do "tego" projektu to zaprzeczyłes...oj ti ti niedobry...

Kilka główek naprawdę fajnych, a ta pomalowana rewelacja. Pewnie o projekt nie mam co pytać... Pozdrawiam.

Szacuneczek Mario - faktycznie jeden ma ch**owy nos :)

Pozdro

Mocne Mario, mocne, szczególnie ta z texturką oczywiście:)

Czy jeden z nich miał wyglądać jak Bruce Willis ?

Bo mi się tak jakoś od razu skojarzył.

Świetne łepki

donMario - pierwsza głowa to chyba najładniejsza game artowa jaką widziałem ale GDZIE JEST CHARGER? :D

DonMario - ta poteksturowana glowa fajna, ale moim zdaniem nie nadaje sie na glownego Bohatera, Ktory Ratuje Swiat. Glownie przez to ze ma taki zulowaty wyglad, a przedewszystkim przez zbyt waska zuchwe. Wyglada troche szczurowato. A pozostale no to takie niedopracowane. I chyba chodzilo Ci o pacynki, takie na palec, a nie o pecynki, czyli grudki czegos. Wiem, cham ze mnie.

Guest Marioza

dzięki panowie :),

Ex3 bardzo dobre skojazenie , dokladnie zaczolem go robic na bruca ale cos nie wyszedl wiec nie pociągnowlem dalej,

Freedom Fighter , no charger padł na razie , coś nie moge sie zabrać do niego bo nie mam kompletnie pomyslu co z nim zrobić :\ , jednak mam nadzieje z koncem wakcji zamkąc go zeby juz za mną nie chodził ;)

Luki Luki sie tak słada ze bohater nie bedzie ratował swiata a siebie przed nim :D, wygląd zółtawy fioletowy czy inny nie ma zanczenia , postac bedzie widoczna z odleglsoci w sumie , a sama zmiana odcienia nie stanowi problemu , np na obrazku 2 ma puszczony multiply rgb dzieki czemu juz ma inny odcien, szczur nie szczur to juz rzecz gustu :), jak najbardziej pecynki mialem na mysli, no by jak by to brzmailo np dostać z pacynki a dostać pecyny hehe, w kazdym razie dzi ze koments rozweselił mnie :D

DonMario - w wiekszosci gier jest tak jak pisalem stad i wyglad glownych bohaterow jest mocno zestandaryzowany. Albo macho, albo pierdola ktora staje sie macho, nic pomiedzy. Na macho ten Twoj koles nie pasuje.

Takich komentarzy uczylem sie od najlepszych;) i smieszne jest to ze jesli sa w stosunku do Ciebie to sie ni cholery nie zgadzasz, ale patrzac z boku trzeba czasem przyznac racje. Niby szerokosc szczeki to duperel, ale mysle ze w powaznym filmowym i growym designie postaci, nawet o mniejsze sprawy sie troszcza.

Guest Marioza

nie twierdze ze nie masz racji i nie o to chodzi ze sie nie zgadzam, po prostu ja nie pracuje w zadnej mega firmie ktora robi top mega wypas hity gdzie liczy się kazdy element i gdzie wszyskto od początku do końca trzyma się jakiegos nie wiem schematu czy wizerunku sprawdzonego , ta główka idze do projektu z ktorego nie wiem czy wogle cokolwiek wypali a jesli wypali to nie bedzie to napewno hjakis hit czy cos, podchodze do tego na luzie calkowicie, robie tak jak umie mam wolną rękę, chciałem zeby postać miala jakis charakter i wyrazala emocje, na tyle na ile umiałem na tyle zrobilem, nie pcham sie specjalnie do powaznego filmowo growego grona, jestem raczej na uboczu lub poza głównym nurtem cos jak undergroundowiec :D,

Jak dla mnie główka rewelacja, żaden macho czy tym podobne, ot zwyczajny koleś i bardzo dobrze.

donMario niech se mówią co chcą dla mnie to to jest maczo! :D

Luki pojechales... zgadzam sie z Twoimi uwagami, ale tylko w 95%. To, ze jest pewien nurt nie znaczy, ze trzeba na sile trzymac. donMario dosc gorzko (a moze po prostu na luzie) napisal jak wyglada ten projekt. Czy lepszy "marketingowo" design postaci zwiekszy sprzedaz srednio/nisko budzetowej gry? Smiem watpic. Czy gracze lepiej sie beda czuli sterujac miesniakiem? Niekoniecznie, na pewno nie wszyscy. Wiec skoro nie ma cisnienia na terapie sterydami, to po co samemu ja stosowac.

Dla mnie to troche jak z filmami. Od hollywoodzkiej, wysokobudzetowej produkcji oczekuje panienek z duzym biustem. Natomiast w normalnym filmie wciskanie na sile silikonowych lasek jest juz smieszne.

Tylko zeby nie bylo, ze nie uwazam desginu postaci za rzecz kluczowa w grze. Identyfikacja gracza z bohaterem to bardzo wazny element. Tylko pakowanie sterydow nie wydaje mi sie jedyna droga do osiagniecia tego celu.

Mi ta glowa na glowna postac tez nie pasuje. Nie wiem czy to kwestia szczeki. Raczej pot, zmarszczone czolo, rozchylone usta, oczy. Koles sprawia wrazenie bardzo przestraszonego jakby zobaczyl smierc. Dla mnie to on zaraz umrze. Czy takie jest zalozeni gry?

Poza tym ladna glowka, druga wersja kolorystyczna lepsza.

I glowa z nosopenisem rzadzi.

Guest Marioza

thx, postac tak jak pisalem ma byc zwykłym człowiekim z ulicy tyle ze bardziej wyrozniającym sie nie szarym nijakim, będzie ubrany w kurtke bombera skurzanego, portki materialowe i normalne glanc półbuty, że wystraszony jakby zobaczył smierc, no dokladnie takie jest zaloznie gry czy raczej pomysłu, pozatym lubie osobiscie mniej wesole klimaty i wole je od napompowanych w holywudzkim sytlu kotletów mielonych, 2 rzecz gosc w grze będzie mial nie ruchomą twarz raczej nie bedzie mimiki wiec przyda sie jakis wyraz zamist nijakiej maski na twarzy ;)

Ciężko pisać czy postać pasuje do danej gry czy nie, jeśli się tej gry/projektu nie widziało na własne oczy, stąd chyba nie do końca na miejscu jest osądzanie po samym wyglądzie głowy. No chyba że jestem jedyną osobą w okolicy, która nie wie o co kaman. Mi tam się podoba, i jeśli wygląd ingame będzie zbliżony, dla mnie jest git. Taki ot aktor charakterystyczny :)

a ja slyszalem ze Mario podłapał fuche u chłopaków co robią symulator rolnictwa (tzn nowe GTA:SA i moda do rolnictwa> ....

a ja slyszalem ze Mario podłapał fuche u chłopaków co robią symulator rolnictwa (tzn nowe GTA:SA i moda do rolnictwa> ....

Tak, jakby ktoś się nudził też polecam przejrzeć to forum.

Guest Morte

Masowo jedziesz z tymi łepkami

Obca średnio podchodzi mi designersko, po co ten plaster?

Teksturka ze zdjęć czy malowana?

Edit kolorek z filmiku obca2 bardziej mi sie podobał

Edited by Morte