Jump to content
KLICEK

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?

Recommended Posts

Zainspirowany gosciem z polycount ktory uzyl tylko jednego pliku, postanowilem zrobic cos podobnego. Ale z racji, ze uzywam CryEngine3, pewnie skoncze z conajmniej 3 albo nawet 4 plikami! (diffuse + normal, Decale i szkło, co do szkła to jeszcze decyzji nie podjąłem..)

j3ZDR.jpg

Snefer zrobił miazgę trzeba przyznać, ale patrząc na to co robisz to jeżeli dodasz w tym momencie do tego realtimowe odbicia + ciekawe światła, już będzie to ciekawie wyglądać. A z takich osobistych rzeczy to spróbuj bardziej nasycony pomarańcz będize ciekawiej wyglądał i zarazem dobrze komponował z ciemnymi jak i jasnymi komponentami.

No z tymi decalami (pomaranczowy ;p), to cos sie skopalo. Pokombinuje albo będe musiał czekać az Crytek doda opcje do shaderów, zeby nie robilo textura*kolor ;s.

No Torkowi sie udalo to niezle, pierwsze podejscie nie bylo az tak dobre ale 2 niezle. Za niedlugo pokaze (on) fajnego robocika i tutka do niego wiec czekajcie :)

No Torkowi sie udalo to niezle, pierwsze podejscie nie bylo az tak dobre ale 2 niezle. Za niedlugo pokaze (on) fajnego robocika i tutka do niego wiec czekajcie :)

Wlasnie przejzalem jego portfolio. Ehh, czuje sie taki malutki i zawstydzony ;p.

O pacz, faktycznie u Was w kotłowni siedzi:D

O pacz, faktycznie u Was w kotłowni siedzi:D

Niekoniecznie. (tzn. nie ja powinienem odpowiedizeć no ale :P)

Tor Frick: "Massive Entertainment was my first job, I was lucky to get a job there about halfway through my university studies, and I stayed there for more than three years until I felt that the time was right to move on. I moved to to Poland to work on Bulletstorm at PCF, which was a really cool experience. I stayed there for about a year and a half, before being lured back to Sweden to work at Machinegames! (which is awesome!)"

cały wywiadzik tutaj: http://www.nextgenhardsurface.com/showthread.php?1060-NGHS-Interview-Tor-Frick

pare drzewek w sam raz do folio.

1 diffuse na galezie (akurat na skrinach 512x512) i jeden na pieniek 512x256

trees1.jpg

trees1Wire.jpg

i maly tescik, wiadomo ze unreal bo bez lodów :D

trees1Fantasy.jpg

Drzewka fajne. Nie wiem czy wina tekstury czy renderu ale strasznie duzo szumu jest i ciezko sie skupic na ogladaniu drzew. Poprostu chce sie odwrócić wzrok :D

Powinienś użyć custom phong lighting w materiale roślinności.

nvtID.jpg

Tworzenie roslin nie jest tak straszne, jak juz sie znajdzie sposob ktory nam odpowiada :D.

Problem tylko z iglastymi, bo za duzo roboty by bylo ta sama technika.

ladny krzak :D rosliny sa ok dopóki nie chodzi o drzewa lisciaste sredniej i duzej wielkosci...

Ostatnio chciałem dokończyć jedno autko z racji że mam wolne XD

tex 2k tri ok 10k

Jak skończę szyby i popracuje nad materiałem (pobawię się w udk) zrobię nowy wątek.

Puki co szybki prev z marmoseta

72833277.jpg

87340203.jpg

59401391.jpg

82764915.jpg

spoko samochodzik :D ja wlasnie sobie renderuje w toolbagu jakies starocie do przyszlego folia :D Ford.jpg

Bys Hatred cos nowego pokazal a nie tylko starocie caly czas :D

Czyli co, bedzie jedno miejsce wolne w PCF niedlugo? ;P

Edited by ledyr

pokoleji :D taki timelaps trza jebnac jak skill sie zmniejszal z uplywem lat w branzy :D

zrobilem render czemus nowemu, ale cos walcze z jakoscia tego na youtube bo slabo jest wrr

CM_Bum_06 - YouTube

nom chyba lepsze były by screany ;p

btw wrzuć MOV 1360x768, powinno być ok

zdecydowanie te turnaroundy ssa :D musze pomyslec o czyms innym :D Colin.jpg

ja wrzuciłem avika z frapsa i ciekawe ale dopiero po jakims czasie wlaczylo mi sie hd :D. moglem cos klinac przez przypadek

no mi niby tez sie pokazalo 480 po jakims czasie, ale kompresja tego jest okropna, musze sprawdzic czy jak sam zkompresuje to czy lepiej nie bedzie

sa na jutjubie jakies filmiki gdzie kolesie wrzucaja swoje filmy do movie makera i innych códow wiec pewnie cos w tym jest

nastepny prop sie szykuje do mojej stacji

bigTrash_hp.jpg

Super :D zrob moze jeszcze wersje otwartą z jakimiś śmieciami? :D