Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Dziecięcy świat


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

thx za wszystkie wpisy

jakby ktos jeszcze chcial (i mialby ochote * pacnąć, niekoniecznie jedną ;)) to wrzucilem pracke jeszcze na cgtalka : http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=132&t=492432

Sanderalek: prosze, ot screeny z viewporta, fajnie tez ze zauwazyles co koles oglada, jeszcze deseczka ma znany desjn :)

a, sory ze tak sie w niektorych miejscach kaszani grafa ale ten max cos mi sie tak kaszani caly czas :(

dzieciaki23.jpg

dzieciaki24.jpg

dzieciaki25.jpg

dzieciaki26.jpg

dzieciaki27.jpg

dzieciaki28.jpg

dzieciaki29.jpg

dzieciaki30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pracka. W bardzo przyjemnym klimacie. Ciepła taka i aż przyjemnie sobie to obejrzeć :). Moim zdaniem duży plus za takie a nie inne podejście do tematu bitwy. * na CGT oczywiście w drodze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

chyba będę musiał sobie kupić większy monitor aby zobaczyć twoją prackę w pełnej krasie! fajnie że pokazałeś widoki z innej perspektywy, można było się poczuć będąc na ich miejscu. Naprawdę super pracka!

Gwiazdki na CG jak najbardziej słuszne, trzeba propagować nasze polskie talenty ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo ciekawa praca - widać, że przemyślana. Myślę, że jaka nagroda się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna pracka, przywodzi wiele wspomnień z dzieciństwa. Zajrzałem sonie na 3dtotal i widzę, że tam też masz niesamowite branie. Moim zdaniem murowany pewniak na podium. A tak przy okazji moją ulubioną postacią jest dziewczynka w prawym dolnym rogu wyglądająca za drzew. Zajefana pracka. Jak się okazuję proste też może być piękne. Pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

dopiero teraz zobaczyłem na stronie 3D total twoją prackę, gratuluje Fronta! tutaj też pewnie coś bedzie dla ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

kreska genialnie to wszystko wyszło! moim faworytem jest dzieciaczek w okularach w prawym dolnym rogu ekranu, łzy ze śmiechu mi poleciały jak go tam zobaczyłem, a trzeba na prawdę dużo uwagi poświęcić aby ogarnąć to twoje niecodzienne dzieło! po prostu rewelka

gratuluje dobrnięcia do konica!

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności