Skocz do zawartości

Scena 3D: Mój pokój


oczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Ostatnio pracuję nad nową sceną, mianowicie swoim pokojem. Tutaj screen z postępów:

stol18cw3.jpg

Zamierzam wprowadzić jeszcze kilka elementów, popracować nad światłem,no i oczywiście na końcu lekka postprodukcja:)

 

 

Pozdrawiam Oczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i spas (:

Tak patrze i patrze do czego sie przyczepić i ... Dobra, to już będzie czepialstwo:

 

- kabel wychodzi nienaturalnie z wtyczki

- na ścianach duży bump (chyba że masz w pokoju na ścianach baranka, to sorki :) )

- na dywaniku za duża textura

 

 

W czym renderowaleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render w v-rayku:) Jak wszystkie materiały.

Kabel, ściana, kontakt i dywanik, jak i kaloryfer idą do poprawy:P Jak zdąrze of course z czasem.

 

 

A tu może kogoś zainteresuje jak wyglądał postęp pracy:

postepec2.jpg

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komentarze!

No kaloryferek do poprawy:) Co do kosza na śmieci to jak patrzyłem na jego wymiary, to on taki jest malutki i raczej jest okej, jeszcze raz go zmierze..:P

tadzio co do ustawień światła to można powiedzieć standard:P Vray light i target direct. Vray ustawiony jako biały, zaś target lekko żółty. Do tego hdri w global lighting. Target puszczony jest przez okno, żeby nadać kształt odpowiedni. Ogólnie nad światłem w ostatcznej scenie chce popracować. A dokładniej wydaje mi się, żeby zmiękczyć ten target, zwiększyć sampling i złagodzić lekko to słońce:P Jakby kogoś interesowały ustawienia szczegółowiej to wrzucę jutro jak mi się uda.

 

Pozdrowienia i miłej nocki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki za wpisy:) Śmietniczek, który faktycznie trochę wygląda jak dla krasnoludków, ogólnie jest okej, bo sprawdzałem. On po prostu jest taki malutki, co się w nim tylko chusteczki zmieszczą:P Niedługo będę miał fotę to pokarze. Nawet jest trochę większy niż w rzeczywistości:P

Tomuś co do światełka masz rację, w finalnej wersji postaram się złagodzić je jakoś, żeby wyglądało naturalnie, ustawienia światła dam niedługo jak będę miał dostęp do sceny. Teksturka drewna, o którą prosiliście:

8d0513d3f564648em.jpg

 

Pozdrawiam Oczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomierze posprawdzam:P

Chyba jednak zostane przy kąciku, bo pokój za duży:P Jeszcze kącik brata, też bym musiał zrobić:P Wole, jak narazie, dopicować i skończyć tylko ten fragment. Co do piłki, to szczerze, ostra prowizora to jest:P Teksturka, pierwsza lepsza na google'ach:P

dd0f5aa141c0de48m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vinc nie widzę przyczyny czemu by nie wrzucać:P Zwłaszcza, że to nie jest jakiś projekt komercyjny, a większość tekstur, wziąłem z innych serwisów i tylko lekko je poprzerabiałem:)

Mały updajcik, nie ma czasu na modelowanie:/, zmiękczyłem cienie, chyba są lepsze?! To że są niebieskie to się poprawi:P Trochę przesadziłem:) Siekierka, też się pojawiła. Ale jakoś mi nie przypadła do gustu, choć mam taką w pokoju..

stol19ir6.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki cta! :)

LHT to niebieskie to jak napisałem to się poprawi:P Niepotrzebnie ustawiłem we wnętrzu błekitne cienie i tak wyszło. No fakt, że render powinien być większy ale wtedy przy takich ustawieniach musiałbym się liczyć z 4 godzinnym renderem, a nie mam czasu..:( Chlip. Wydaje mi się, że te ostre cienie były gorsze od tych łągodnych tutaj..Tylko coś się złego zrobiło na szafce tej na dole po lewej, o to:

stolikxj3.gif. Myślę, że jeszcze dzisiaj późnym wieczorem uda mi się wrzucić coś po lewej stronie na ścianie, by zapełnić,bo pusto, no i może kapciuchy na podłoge:)

 

Pozdrawiam Oczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki siwy. Ciupaszka to pamiątka z Zakopanego:P Leży w miejscu łatwego awaryjnego użycia:P

 

Qba thx. Nic Ci nie umknie:P Masz rację komp jest, stoi tuż przy kaloryferze, pod oknem,nie wiem tylko czy warto go modelować,bo musiałbym kadr rozciągać. Zastanowię się jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności