Skocz do zawartości

Postać 3D:Girl


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na start mogę powiedzieć że Cyce do poprawy :P

zwelduj je na końcówce i nie bój sie w tym miejscu trisów. I o niebo lepiej będzie wyglądało jak je zaostrzysz trochę ;) podbródek odstaje ;) ale chyba tak ma być. Luk brwiowy lekko wyciągnij do przodu ale delikatnie, tak żeby rzucał cień. Nada to kobiecości. Miłego skrobania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!!

dzieki za komentsy :)

krzychu gdzie ty byles jak cie nie bylo :D

 

Eric_Draven :) piersie to tylko zarys wiec sie poprawi :) podbrudek celowo choc nie mowie mozliwe ze go zmienie :)

 

ledyr dzieki :)koncept mam :) piersi poprawi :P

pozdro

6857bd0e70c64bb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

nie wiem w jaką stornę chciałes uderzyć, ale bardziej mi sie podbaja pierwsze skriny zarówno twarz jak i piersi, chodzi o to ze ten 1 skrin przedstawai według mnie nie młodą babkę, gdyby jej dorobic wiszący podbrudek takie jakies fałdy i zrboić ją tęgą byłaby fajna rozklapicha, piersi juz za tym przemawiają, ogolnie trzeba tylko troce profil poprawic i moze troche od frontu dolna czesc twarzy rozszezyc. autetycznie mogłaby to byc ciekawa i oryginalana postać a nie seryjna laska,

natomiast jesli to miala być młoda dziewucha ;) to wiadomo twarz trzeba jej całkowicie wyremontować przede wyszystkim podbrudek ktory nawet na 2 skrinie od frontu nie wygląda dobrze, linie ust jakos łądnie zrobic bo są jak kreska , co do piersi to te z 1 skrinu nadal pasowałby do młodej dziewczyny i były tam ładnie zarysowane, nie wiem tylko czy ona ma być na golasa czy tez w cos ubrana, jesli tak to nie ma sie co nimi zajmowac bo szata to zakryje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentarze :)

jesli chodzi o to jak ona bedzie wygladac to concept mam :) ale np. piersi troche dalem mniejsze itp. bo bardziej mi sie podoba tak a czy to bedzie zwykla to chyba tak :)

aha i ubranie bedzie miala ale przylegajace do ciala ;)

ok daje siatke ale pamietajcie ze ona sie zmieni :)

pozdro

09de5d8bcfc17554.jpg

4bf319847fb23711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia jak Mario. Po 1-szym screenie bylem pewien że to będzie urodziwe wiejskie dziewcze o słowiańskiej urodzie, dobrze obdarzone przez nature, taka porządna wiejska dziołcha.... a tu takie mizerne ciałko. ;)

Co do samego modelu to wydaje mi sie jakby miała ciut za nisko zamocowane ramiona, poza tym narazie ok.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

troche połynąłeś z siatką nie ma to tamto, miedzy głową a piersiami i łaczeniem z rąkoma jest do remontu geralnego na tułowiu za duzo nadziabałes pionwych krawedzi a za malo w pionie sta ma kształt rulonu, na ramionach trzeba przesonac wertxy ktre nachodzą troche powyzej lini piersi na klate, pare lopów by sie przydalo na rękach zeby nabraly ksztłątu i sie dobrze zginały, nie pisales jaki polycount sobie obrałeś w sumie to istotne, bo jak duzy to mozesz ja upakowac w trójkąciki jak mały to bedziesz muasial redukwać i sporo zminic w tym tułowiu, ah no i główka jest za duza do cialka, ale to mozna na koncu porawic jak juz zmęczysz to ciałko, nie obraz się to takie moje subiektywne uwagi tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności