Skocz do zawartości

Bitwa3D: Treasure of Lost


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szkoda że babki sa takie same:)) ale bardzo łądnie

 

Zapewniam cię, że tylko ciała są takie same. Każda postać ma inne wdzianko, ale wszystkie maja zachowany ten sam styl ubioru, taki był mój zamysł. Prześledź wątek od początku, mam bardzo dużo screenów z postępu mojej pracy. Dzięki.

 

dlaczego one dalej mają zeza? :P

 

Niestety nie jesteś teraz w stanie stwierdzić, że one maja zeza. Na obecną chwilę włosy, oraz cienie na jednej i drugiej postaci powodują iż ocena ustawienia jednej gałki ocznej jest niemożliwa. Co za tym idzie, nie można powiedzieć, że człowiek ma zeza patrząc tylko na jedną gałkę oczną. Pytanie uważam za bezsensowne.

 

Oczu nie ukryłem specjalnie. Uważnie śledzący wątek wiedzą, że oczy było widać od początku. Efekt niewidoczności gałek (dokładnie lewych) powstał po zmianie kąta patrzenia kamery oraz ustawieniu nowych póz. Swoje zrobiła tez postprodukcja oraz inne oświetlenie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie nie jest aż tak bezsensowne, może to wynika z faktu, że jakoś geometria głowy w jakiś dziwny sposób sięzbiega do środka, bo ona ewidetnie wygląda jakby zeza miała, mimo, że jedno oko jest zasłonięte włosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności