Jump to content
illy

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2

Recommended Posts

haha

za każdym razem w takiej sytuacji mam nadzieję, że któryś z forumowych grafików miał wolny wieczór, piwo i chęć rozweselenia reszty towarzystwa. ale graficy nie mają wolnych wieczorów:(

Szkoda że to poważne ogłoszenie, a nie Free - nie można komentować... co tu dużo pisać, nie można zamieszczać nawet swoich propozycji.

Tak mnie korci... żeby popełnić przestępstwo i komercyjnie wykorzystać zastrzeżony znak F1.

Po prostu pozostaje:

F1.jpg

rozwalilo mnie te ogloszenie... koles pewnie spodziewa sie ze w piatek zajrzy a tu bedzie z siemdziesiat prac :D :D

no smiech na sali jest:D ale z drugiej strony to smutne, bo sam dostaje takie oferty zrobienia wizualizacji albo w ogole animacji 1 minutowej za 150 zlotych :)

trening przed weekendem.

sprawdzałem w zeszly weekend dziala ale uwazajcie co wrzucacie w spodnie. Z dswiadczenia wiem juz ze na imprezie wlewanie sobie jej piwa nie zadziała, po paralizator do torebki tez nie ma co siegac, 2 risky (szczegolnie jak wczesniej wlewalismy piwo).

www.mpwik.wroclaw.pl

Polecam wirtualną wycieczkę po budynkach MPWiK - świetna sprawa - zwłaszcza jeśli ktoś szuka inspiracji steampunkowo / XIX wiecznych :)

dopsze jezd, polska potengą boksu. Czytam wlasnie onet.pl bo tu za mało trolli ostatnio.

- KIEDY PYTAJĄ MNIE,

Co sądze o Adamku to ODPOWIADAM. Jeden szczał w szczene i Adamek lerzy. Wymiatam na siłce.Na klate biorę jusz 150kg warzę 86kg.Jak wchodze do sali, to kurczaki czmychają do szatni bokiem, żebym ich przypadkiem nie podeptał i się nie zdenerwował.Poza tym biegam, pływam, sczelam z procy STONFO i jerzdże na hulaj nodze Trikke T12 Roadster .Generalnie robie to, bo kręca mnie kobiety kture sie na mnie gapią w centrach chandlowych. Diablo gdyby ze mna walczył to by jedną ręką zbierał zęby bo drugą miał by urwaną. Potem to samo bym zrobił z braćmi Kliczko a na końcu Adamek by sie przekonał kto bije najlepiej w Polsce. 3 lata temu sparowałem z samym Tong Po ale jak mu wybiłem kciuka to dali bi tego Bolo. On powiedział krutko i na temat - Nie zmarnuj swojego talętu bo masz niezły lewy dyszel. Czyli lewy sierpowy. Takrze panie Adamek. Zatańcz pan najpierw ze mną a dentyści i chirurdzy z panem będa mieli roboty przez cały rok. A te 15 mln pan tylko se powącha wtedy. wuwuwu.czuly-wojtek.blog.onet.pl

ola-f: YMMD, lepsze od Burneiki.

3ds Max is fkin' kiddin' me.

3dsa3dsfkm.gif

47804-wyobraznia.png

Edited by Camel

Fascynujące zjawisko muzyczno-socjologiczne:

Edited by sly