Jump to content
illy

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2

Recommended Posts

wiekszym problemem jest glowa. Chcialem kupic Holo ale ma bardzo maly kat widzenia. Trzeba naprawde sporo sie rozgladac.

Tia... to będzie super popularne wśród kobiet. Szykuje się nowy trend w kobiecych fryzurach. Pewnie kobitki będą to uwielbiać, mniej więcej tak jak zakładanie kasku motocyklowego :P

jakis czas temu w jednym watku wspominalem, ze coraz lepiej kontrolujemy ludzkie reakcje np. na obraz w zwiastunach.

dla niedowiarkow, przyklad jak sie poszerza wiedze z tej dziedziny:

[video=youtube;qYTT-0A8QIE]

holo na pewno jest zdrowsze bo człowiek przynajmniej się trochę porusza a wydajność to pewnie z max 20% :P

wybitna reklama/pokaz. Jestem fanem robotow Kuka. Audi jak audi ;)

anyway, prawdziwa historia. Znalazlem hotel w Amsterdamie, 4gwiazdki, sniadanie, basen, centrum miasta. Ale pozniej sobie pomyslalem, ze nie jestem frajer. Za tyle mam dwa namioty na airbnb:

https://jpst.it/11Vg7

Jeszcze rok czy dwa i będzie już totalny kosmos w tv. Już jest fake'owy trend, a ta technologia pozwoli na wszystko ;)

juz teraz jezeli ktos ma tv w domu powinien powaznie kwestionowac swoja inteligencje ;)

Myślę, że większość ma tv ;) jednak mało kto ogląda, przynajmniej w naszym młodym i młodszym wieku ;)

Zresztą mówiąc "TV" , miałem na myśli media ogólnie.

Myślę, że większość ma tv

Sądzę, że mozna spojrzec na swiat w okolo i widac pewne korelacje co do osiagniec i potencjalu 'wiekszosci' ;)

Anyway przez TV chodzilo mi o konsumcje plytkich i nastawionych na emocjonalne reakcje przekazow. Kazdy emocjonalny przekaz blokuje analityczne myslenie przez kortyzol. Im wiecej tego, tym bardziej karłowaty intelekt. To nie moje zdanie ale biologia.

analityczne myślenie blokuje intuicję. im więcej tego, tym bardziej egotyczne, survivalowe zachowania oparte na strachu przed utratą tego co moje

Adam ruins art galleries. Hehehe, mozna zmienic nisze na dowolną inna, wina, samochody etc.

ok 5:40 zaczyna się przytoczone badanie. Wiedziałem o impakcie ale nie miałem pojęcia, że zmiana jest trwała, a nie tylko chwilowa:

Ciekawy materiał. W kontekście tematu poruszanego przez panów na nagraniu, zabawna była końcówka gdzie gość namawiał do zalogowania się na jego stronie za pośrednictwem social mediów, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do nowych materiałów. Ciekawe czy wysłuchawszy mowy dotyczącej zgubnych skutków picia alkoholu, zaprosiłby słuchaczy na piwo do baru. :)

niezle wylapane Pawel, faktycznie zabawnie to wyszło z tym fragmentem.

Anyway, chciałem pogratulować temu, kto skryptowal wyszukiwarke Wikipedii:

mother.jpg

nie zaglebiam sie w rynek gier, ale jakies polskie SF dostało 9/10 na gamespot:

Gdzieś tam przewinął mi się tytuł tej gry przed oczami, ale zupełnie nie zwrócił mojej uwagi, a tu proszę, wygląda całkiem interesująco, fajnie, że o tym napisałeś.

Super wiedomość. Dobrze płatnej pracy dla grafików jest coraz więcej... buahaha zartowałem :D :

grafika z najpopularniejszymi wakatami w IT:

11807_620_0_1_26b874e8e6__2_14.png