Jump to content
miriam

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...

Recommended Posts

Ja mam zupełnie inna propozycje bo widać moderatorzy na to nie reagują zrób cie coś, aby ten sam użytkownik nie mógł umieszczać pod rząd dwóch postów, bo np w dziale Sprzęt mamy delikwenta który jest niereformowalny nie chodzi mi oto co pisze bo to jego sprawa ale watki się rozrastaj przez posty które mogły by być spokojnie połączone

Maciusz ja to wiem ale wygląda ze niektórzy maj problem nawet z multi cytatami a to by po prostu wymuszało użycia głowy i dostępnych narządzi które są na forum

Maciusz tu nie chodzi o to co konkretnie dana osoba pisze tylko produkcje zbędnych postów zamiast łączyć posty. temat urasta do kilku stron z czego połowę można by skomasować:)

Przydałoby się trochę posprzątać na forum, dział softimage i lightwave wrzuciłbym do działu inne bo od dawna nie żyją, 2-3 nowe wątki w ciągu ostatniego roku ciężko nazwać dużym ruchem :)

Cineme może też z 10 wątkami w ostatnim roku.

Poza tym zupełnie zrezygnowałbym z działu messiah i wings bo to też trupy, wywalić je z postami albo posty przenieść do worka inne.

Vue też przez ostatni rok nie pojawił się nawet 1 wątek czy post a w dziale sketup całe 2 :) przy takim ruchu osobne działy raczej nie są potrzebne, to forum to głównie 3ds max i blender reszta prawie nie istnieje.