Jump to content
Konras

Demo technologiczne

Recommended Posts

Właśnie o następne demo mi chodziło. Spróbowałbym się , ale szkoda, ze czasu mam brak ostatnio... :/

A moze zamiast demka byscie jakiegos sensownego viewera zrobili? Z obsluga materialow wielotexturowych, normali, paralaxa ( moza nawet sie pokusicie o steep paralaxa :D) kolorowych specularow, incandence, volumetrykow realtimowych, z mozliwoscia importu sciezki animacji ( np, kamery po spline) i mozliwoscia zrzutu mpeg, avi albo zrodla na dysk,itd.

Hmmm ?? :D

Jakbyscie sie czegos takiego podjeli to nawet bym sie pokusil o zrobienie "prostych" modeli z materialami.

Bardzo fajne demko - przyjemnie się oglądało i słuchało :) Kilka bugów zauważyłem(pixeloza niektórych textur, chyba cos z filtrowanie nie tak poszło, rozjechana tex w domku), ale pewnie była to kwestia sterow Ati. Na x1950pro tylko w scence z aniołem lekko spadł fps, ale to szczegół. Można się było lekko rozmarzyć... :)

A moze zamiast demka byscie jakiegos sensownego viewera zrobili? Z obsluga materialow wielotexturowych, normali, paralaxa ( moza nawet sie pokusicie o steep paralaxa :D) kolorowych specularow, incandence, volumetrykow realtimowych, z mozliwoscia importu sciezki animacji ( np, kamery po spline) i mozliwoscia zrzutu mpeg, avi albo zrodla na dysk,itd.

Hmmm ?? :D

Jakbyscie sie czegos takiego podjeli to nawet bym sie pokusil o zrobienie "prostych" modeli z materialami.

narzedzie ktore to wykonuje - jest - taki real timowy viewer ;)

ale na nic takiego Porasz nie licz ze zostanie udostepnione publicznie :P

@all: Dzieki za komenty.