Skocz do zawartości

TECZKA 2D** Janko1987 CA


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że ta gama kolorystyczna staje się Twoim znakiem rozpoznawczym, ale staraj się też eksplorować inne klimaty.

Praca jest ...

świetna :)

mi się podoba. Trochę uprościłeś zanadto oświetlenie skóry chłopaczka. Przydałyby się wilgotne odblaski i speculary. Chełm za płytki.

No i chciałbym bardzo pochwalić za postać - tym razem rysunek postaci wyszedł jak należy. Zaraz pewnie ktoś cię skarci za jakieś niby braki w anatomii, ale rysunkowo jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Morbid Karbid - gamma wynikneła ze sobie tą pracke jusz wczesniej zaczolem i jakos tak zostało w tych kolorkach - aktualnie experymentuje..

 

pracke chetnie poprawie i dziekuje za trafne spostrzerzenia co do skórki szczególnie ,, jednak za bardzo uproszczona wyszła - no.. nie jestem takim kozakiem jak ty Marbid :D

 

mrkrzysiek-- no to po prawicy czeba wiecej sprecyzować :) Dzieki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos bardzo przyjemnie sie ta prace czyta kompozycyjnie. Mimo, ze duzo sie dzieje, to akcenty sa poprowadzone z wyczuciem i subtelnie. Mam na mysli wpadajace swiatlo w dwoch miejscach.

 

Moj pierwszy, szybki odbior kadru byl taki, ze to gigant siedzacy pod scianą a po prawej mamy jakis bogaty w detale environment z malymi postaciami na ziemi. Zreszta patrzac jedynie na postac nadal kątem oka widze taka scene. Moze to wplyw Twoich poprzednich prac.

 

Postac ma fajny troche nierealny charakter, wiec chyba nie ma sensu doszukiwac sie uchybien w anatomii. Jedynie cos niezbyt konsekwentnie siedzi (swiatlocien pod tylkiem, widoczna tam listwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności