Jump to content
janko1987

TECZKA 2D** Janko1987 CA

Recommended Posts

fajne te potworki z "bagien" trochę wyglądają jak by były pod wodą - szczególnie 2i3. Czy to zamierzony efekt?

siu dziękóweczki ...Byle do przodu :) generalnie w klimacie zgniłowatym miały byc z załozenia - chyba mi zostało po ostatniej pracce ..

Tymko czasem efekt wychodzi w praniu nie mozna wszytkiego zaplanowac (w 2 "] a w tym z kasną miną to stan po paru głębszych :] hlup!

Mile ze sie wam spodobały facjaty :)

Pozdrawiam

Hey mant-raz regnar leander 3dwisdom tymko Shagi Shin Daroz Levus dziękóweczki : no to skok na enviro :) starałem sie szybko nie przeciągac kazede z tych pracek. ano takze troche maszyneri dla odmiany..Pozdróweczka

PlumpBasewwwhhhhww-1.jpg

NewBalanceSpeedfinitoeee.jpg

DeepBase.jpg

Laboratory8h.jpg

Guest dekiel

coraz lepiej - dwa ostatnie super - na polskiej scenie nie ma za duzo osob, ktore robia enviro tym lepiej sie to oglada. lajtowe :)

dekiel - hoh niedorastam do kostek zadnemu ...dziękóweczki za odwiedzny :)

Tymko - Dziękówka :)

pierwsza dla mnie wygrywa, gdzieniegdzie jeszcze masz problemy z perspektywą (np, na ostatnim te paski pod sufitem powinny się rozszerzać bardziej) ale mi też sie zdarza więc nie krzyczę ;P za to kolory i klimat masakra.

swietna sprawa z tym watkiem, widac tu naprawde staly sukcesywny progres.

bedziesz wymiataczem.

Dziękóweczki Za wyróznionko w srebrzystej galeryjce :)

Częsc kolejnych twarzyczek :)

gUrU Mury - wdzięczne ma imie :)

Gu8rumuru.jpg

Saboo Mamboo

Sombaboo.jpg

bardzo fajne, najbardziej podoba mi się ta pierwsza:) zauważyłem, że te twarzyczki w jednej tonacji robisz... jakąś galeryjkę mordek planujesz?;) ciekaw jestem jakiego zestawu pędzli używasz. Oby tak dalej!:)

Thalion - standardowe pedzelki + wszystkim chyba jusz znany [email protected] :)

mysteryofalbesila Daroz Regnar- dziękówka:)

Pora wrzucic cos nowego długo nic ,wakacyjne i przaedwakacyjne zmagania :D

Mysle ze w nowym lepszym kierunku :) Zapraszam do oglądania i wyłapywania baboli które na pewno gdzis są:D:D nie ma to tamto zeby ich nie było :D

Pozdrowienia

4BobichinIm.jpg

2Makukha710.jpg

3ZielonsPaniZwierzt.jpg

3FusionC-0.jpg

4Timeolimpic.jpg

Ostatni świetny. Zwłaszcza architektura. ale Imho perspektywa troche za bardzo pojechana. Niektóre rzeczy (np skrócone postacie) źle się czyta.

no no.... ostatni najfajniejszy dla mnie- kolorki ma zacne, choc perpektywa troszke przegieta jednak ;) tylko te ludziki na dwoch ostatnich takie jak z lego- zbyt przysadziste jakies. szczegolnie w przedostatnim moglbys z nich w ogole zrezygnowac i byloby super, bo teraz zepsuly caly rysunek...

ale tak w ogole to szacuneczek, az milo popatrzec jak sie rozwijasz :)

pozdrowki

Ostatnie świetne ale tak jak już wspomniano perspektywa lekko pojechana, trzeci zbieg jest zdrowo za mocny. Osobiście uwielbia twoją teczkę, każdy początkujący wystarczy że spojrzy na pierwsze posty(szkoda że obrazki poleciały :] ) i ostatnie żeby zobaczyć co można zrobić przez rok , kośmos! pozdrawiam i więcej więcej!

Rozwijasz się jak szalony :D Architektura wychodzi Ci przepięknie, poeksperymentuj jeszcze z perspektywą i będzie naprawdę cudnie :P

btw co to za brushe [email protected]? xD

Bardzo fajne pracki. Normalnie szok jaki postep zrobiles przez rok. Obrazki z poczatku teczki i z konca to jak ogien i woda. Gratuluje i troche zazdroszcze;) Trzymaj tak dalej!