Skocz do zawartości

Fotografia: [AG] [NEW] - Karolinka - kolejne 8


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drab ee wiesz dobry rap nie sux, jak wyskakuje Ci koles z deskami w glowie na scene to tak wtedy rap sux ;)

 

O.s.t.r (ze skrzypcami) rzadzi jezeli chodzi o pl i europe, tylko jego warto posluchac(nie twierdze ze inni sa slabi itp. kazdy slucha tego kogo lubi, ale na poczatek polecam ostr), obadajcie w ogole kilka jego wywiadow itp strasznie inteligentny koles :) szkoda ze nie wziales mi autografu :D zdjecie jest super :)

 

no i Chveti ma racje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra IRA? Dziewczyna z chłopakiem przkrywają wszystkie te koncerty,rapy,czy IRY razem wzięte- szkoda że nie dałeś do minibitwy (no chyba,że dałeś,a ja nie zauważyłam;))

Zdjęcie 1-sza klasa, można jeszcze trochę pociąć chłopaka po czole (od góry) i zmniejszyć kadr,żeby została tylko "esencja"tego co ważne;)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki:D ciesz się że nie widziałaś tego przed szopem bo było bardziej gniotowate niż to się w ogóle da,a co do IRY to owszem grali dopóki deszcz nie zalał transformatorów przez co połowa nagłośnienia siadła i zjarało agregat no i szybowiec się rozbił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha jest świetna!!!kurczę jak bursztynki no, myślę,że o to chodzi z tym jaśniejszym tłem, ma być bursztynkowo;D....

a Ty Piksar wracaj do wyra! o tej porze w Niedzielę postować ??!! Ja przynajmniej mam usprawiedliwienie-czekam na dostawę picia, bo mam sacharę po imprezce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha jest świetna!!!kurczę jak bursztynki no, myślę,że o to chodzi z tym jaśniejszym tłem, ma być bursztynkowo;D....

a Ty Piksar wracaj do wyra! o tej porze w Niedzielę postować ??!! Ja przynajmniej mam usprawiedliwienie-czekam na dostawę picia, bo mam sacharę po imprezce :D

 

do wyra ? o 7.30 już miałem pół przedpokoju pomalowane - kto rano wstaje temu dobrze st.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że centralnie nie zawsze znaczy źle ale jak dla mnie tutaj stanowczo za dużo wolnej przestrzeni z lewej strony. Może gdyby model patrzył między swoje stopy wyglądałoby to nieco lepiej ale przy wzroku skierowanym w prawo rzuca się w oczy to wolne pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym bardziej z boku, dłuższa ogniskowa i pionowy kadr, ewentualnie na szerokim podjechać bliżej człowieka i wyeksponować jakiś punkt centralny. tak jak pisał Siepu - problem z kompozycją. osobiście tez sugeruję mniej kontrastu bo strasznie wyjarane masz te budynki i trawę. aha... ostrość podbita na całości zdjęcia to też nie najlepszy pomysł. strasznie zlewa się człowiek z tłem niestety.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no! drugie definitywnie najlepsze. ta Pani winna się usmiechać a nie tak smutno spoglądać w obiektyw. dynamika i fajny grymas na niestety słabo widocznej twarz dają to coś. reszta oklepana. fajnie że eksperymentujesz, jest spory progres ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna seria ale muszę trochę pojęczeć:D

 

Za dwa ostatnie na miejscu modelki powiesiłbym Cię za obiektyw;P Na ostatnim zobacz na nos modelki, nie wygląda to najlepiej z tej perspektywy. No dobra to takie moje czepialstwo co do tego ale jeśli chodzi o przedostatnie zdjęcie to dodałeś na nim modelce jakieś 10 kilo wagi. Prawe ramię wyszło nienaturalnie grube ( a widać na poprzednich zdjęciach że wcale takie nie jest). Druga ręka też niezbyt ciekawie, wydaje się jakby nieco zbyt krótka przez swoje ułożenie. Otwarte usta spowodowały że podbródek nie wygląda zbyt ciekawie, lekko uniesiona głowa i wyciągnięta szyja do przodu powinny pomóc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sławku za konstruktywność :)

 

btw znacie jakieś dobre tutki o wygładzaniu skóry ale nie blurem i maskowaniem ani "leczącymi pędzlami" oraz usuwaniu ostrych cieni bo wiem że tak się tez robi ale za cholere nie wiem jak a jedyne co znalazłem w necie to nic nowego mnie nie nauczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry makijaż i dobra modelka (bez obrazy dla Karoliny). możesz szopwać i ja najczęściej robi się to właśnie blurami, trybami mieszania i pędzlami ale niestety nei zawsze ładnie to wychodzi.

 

tutaj bardzo wiele gra dobre światło i makijaż modelki. pamiętaj, że modelka powinna mieć na sobie o wiele bardziej pieczołowicie zrobiony makijaż i o wiele grubszą warstwę pudrów i innych dupereli do zdjęcia niż nosi na co dzień.

 

kiedyś swego czasu był wywiad z Michealem Jacksonem. przed tym jednak pokazali jak ustawili światła tak aby jego twarz sprawiała wrażenie młodej i zdrowej a nie jak jest na co dzień: schorowana i zniszczona.

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że do zdjęć takich modelka powinna była ściągnąć kolczyk z twarzy, bo (szczególnie na trzecim) szpeci on, nie jest dobrze sfotografowany i wygląda jak jakaś kurzajka czy narośl.

Drugie zdjęcie bardzo mi się podoba szczególnie przez światło i refleksy na sukience, one tu są zadługą blendy, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności