Jump to content

Recommended Posts

A ja mam następujęca pytanie.

Na egzaminach wstępnych na Architekturę w Szczecinie stawia się przedze wszystkim na odważną kreskę, "machnięte" rysunki, dostosowanie do formatu i kompozycję.

W Krakowie większość ludzi bardzo "cykała" rysunki. Pierwszy raz widziałem by ktoś używał na formacie A2 małego wyciskanego ołóweczka, a kubuś jest tam chyba uważany za narzędzie barbarzyńców. Ludzie używający linijki też się tam zdarzali. Rysunki były dość mocno kontrastowe. Nie wiem na co patrzyła komisja, ale takie tendencje zauważyłem u większości tam egzaminowanych.

I tu moje pytanie: Jak jest w Poznaniu? Na co zwracać uwagę? Szybka odważna kreska i walor, czy może bardzo dokładne i gładkie cienie, jak w kolorowance? Kompletnie nie wiem jak mam tam rysować, jestem zdezorientowany po Krakowskich doświadczeniach.

Tak czy siak, wiem już, że rysunek w Szczecinie zdałem. Kraków raczej obleję, bo mi tam kompletnie nie poszło.

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

W Krakowie wychodziłem po 2h jak cała reszta była dopiero w trakcie budowy brył. hehe Ciekawe co z tego wyjdzie. ;)

Ale jak dziewczyna obok mnie wyjęła linijkę i zaczęła nią kreślić, to prawie ze stołka spadłem. :D

a na AE ktoś w kraku idzie ?:D tak sobie rozmyślam AGH, PK czy AE:P

eee, miałem iść na KSW na Fotografie czy cuś, a tu zniknęło O_o

jest coś w Krk gdzie:

-nie trzeba umieć matematyki

-nie zdaję się wstępnych i przyjmują wszystkich z maturą

-nie wymagają za wiele

-i w ogóle liczy się dla nich kasa

?????:D

[+]

Chłopcy od nas są we Wrocku na grafice komputerowej, dobrze pamiętam?

pytanko ile to kosztuje i czy ktoś się wybiera tam z poza wrocławia?

chciałem oznajmić (tak, wiem, nie było mnie od roku na forum ,ale matura, praca etc. ciężko było o czas ^^ ), iż od przyszłego roku kontynuuję edukację na Politechnice Wrocławskiej. Chciałem się spytać kto już tam jest bądź będzie, by mieć listę osób na piwo.

misiaczki znacie moze jakas szkole z graficzka w warszawie ? wszystko jedno czy platna czy nie, wazne zeby byly zaoczne

chyba polsko japonskie cos tam jest, ale jakos nie moge sie przebic przez to :D

misiaczki znacie moze jakas szkole z graficzka w warszawie ? wszystko jedno czy platna czy nie, wazne zeby byly zaoczne

chyba polsko japonskie cos tam jest, ale jakos nie moge sie przebic przez to :D

Klicor cho do nas! Bedziesz z Kurtem jezdzil! napewno cie przyjma!!

Bruneq ja nie moge sie zmobilizywac zeby jezdzic gdzies na terenie miasta a co dopiero 200 km :D

pomoge ci sie zmobilizowac, Byśmy piwkooo razem zrobiliiii jakieeesss!:D

chciałem oznajmić (tak, wiem, nie było mnie od roku na forum ,ale matura, praca etc. ciężko było o czas ^^ ), iż od przyszłego roku kontynuuję edukację na Politechnice Wrocławskiej.

dzięki :D

Lol :d Masterq masz racje i co teraz bedzie ? ok zakldadam nowe konto :D

chciałem oznajmić (tak, wiem, nie było mnie od roku na forum ,ale matura, praca etc. ciężko było o czas ^^ ), iż od przyszłego roku kontynuuję edukację na Politechnice Wrocławskiej. Chciałem się spytać kto już tam jest bądź będzie, by mieć listę osób na piwo.

ja tam bedę od przyszłego sezonu :) przynajmniej przez jakiś czas czyli dopuki mnie stamtąd nie wywalą

ja chce isc na zaoczne, masz moze rozpiskę planu zajec ? bo nie moge znalezc :|

pjwstk jakieś drogie jest 50 kafli aby ukończyć(za pierwszym razem).. // (tu ludzie pracy są też)

Za odroczenie wojska sie placi !

Trzeba dobrze poszukac :) Mnie to kosztowala dobra finlandie ;P

Hm. Plan zajęć jest w informatorze pjwstk, a czy gdzieś w necie jest to nie wiem. Jak zwykle nie mam skanera, gdy jest potrzebny.

Snm to kierunek 3 letni, więc płaci się 30tys., a nie 50:P Ale po ukończeniu na 80% ma się pracę w branży.

A ktoś na dzienne idzie?

Blood we własnym zakresie mozesz sobie podniesc skilla tak ze bedziesz mial prace wszedzie :)