Skocz do zawartości

Question/Answer z Magdaleną "Intervain" Dadelą


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Shogun3D - narazie sie nie wybieram :)

 

Quong - ciezko mi mowic o tutorialach dla poczatkujacych - ja zaczelam w szkole i po prostu kazali nam zrobic najpierw model roweru [wedle wskazowek instruktora] a jako zadanie domowe model wybranego zwierzecia :) - hehe rany jak sobie ta moja wiewiorke przypomne to mi sie plakac chce [ze smiechu]

 

jak mnie jeszcze ktos o Jane zapyta to bombe do was wysle ;P

 

Chalek - nie mam pojecia :) - Pascal nie pracuje w cinematics studio, tylko przy produkcji gier - moim szefem jest kto inny :), choc czasem przychodzi [bardzo rzadko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a kto jest twoim szefem?

i jaki on jest?

 

Nazywa sie Frederic Madore i jest super :) Wymagajacy ale wyluzowany :)

 

Mr Prank - dzieki wielkie :)

 

e=mc^2 - nie :) Studio robilo testy i doszlo do wniosku, ze nie oplaca sie do naszych projektow...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz moze Raphaela Lacoste?

slyszalem kiedys ze pracuje w montrealu jako art director w dziale tworzenia wstawek filmowych do gier?

Wogole to jeszcze chcialbym sie zapytac po jakich studiach jest wiekszosc grafikow w Ubi?

Czy sa to absolwenci szkoly do ktorej uczeszczalas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz moze Raphaela Lacoste?

slyszalem kiedys ze pracuje w montrealu jako art director w dziale tworzenia wstawek filmowych do gier?

Wogole to jeszcze chcialbym sie zapytac po jakich studiach jest wiekszosc grafikow w Ubi?

Czy sa to absolwenci szkoly do ktorej uczeszczalas?

 

mialam okazje go poznac ale tylko krotko wiec nie wiem czy moge powiedziec, ze go znam :) On teraz pracuje jako art director gry Assasin's Creed wiec nie w tym samym studiu - a kilka pieter nizej ;)

 

nie - de facto malo tu jest ludzi z vfs! Wiekszosc, jak juz mowilam, to ludzie lokalni z Quebecu - oni maja wyjatkowy lokalny patriotyzm i raczej zbyt duzo ludzi z zewnatrz nie sprowadzaja - zawsze latwiej jak potrafia po francusku ;) - poza tym tu jest nieco dobrych szkol i ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdo,

 

Na wstepie chcialem powiedziec, ze bardzo Ciebie podziwiam za podjecie takiej decyzji. W koncu to zmiana o 180 stopni w stosunku do tego czym sie zajmowalas, ale jak widac bylo warto.

 

Tak jak wszyscy gratuluje udanych prac no i talentu. Oby tak dalej...

 

Jestem tutaj dosc mlodym forumowiczem i wiecej czytam niz publikuje, ale powoli wkrecam sie w swiat 3d.

 

Po obserwacji tego co sie dzialo na forum mam do Ciebie kilka pytan.

 

Moze to dosc nietypowe pytanie i bardziej dotyczy spraw finansowych, ale bardzo mnie zastanawia. Chcialem Ciebie zapytac jak dlugo zbieralas srodki bys mogla podjac nauke na VFS? Czy bylo ciezko (a na pewno bylo)? Zadaje to pytanie poniewaz moim marzeniem i prawdopodobnie jak i wielu innych osob jest wybrac sie na studia do VFS, a zebranie takiej kwoty w Polskich warunkach jest nielada wyczynem. Moglabys opisac jak to wygladalo w Twoim przypadku?

 

Chcialem jeszcze zapytac o miejsce zamieszkania. Jak rozumiem udalo sie Tobie zalatwic akademik poprzez uczelnie? Jak to sie ogolnie przedstawia finansowo?

 

Czy slyszalas cos o konkursach organizowanych przez VFS majacych na celu wylonic zdolnych ludzi w USA i Kanady, ktorzy chcieliby tam studiowac? Wiesz moze jak one przebiegaly i jaki byl poziom?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz na moje pytania.

 

Serdecznie pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdo,

 

Na wstepie chcialem powiedziec, ze bardzo Ciebie podziwiam za podjecie takiej decyzji. W koncu to zmiana o 180 stopni w stosunku do tego czym sie zajmowalas, ale jak widac bylo warto.

 

Tak jak wszyscy gratuluje udanych prac no i talentu. Oby tak dalej...

 

Jestem tutaj dosc mlodym forumowiczem i wiecej czytam niz publikuje, ale powoli wkrecam sie w swiat 3d.

 

Po obserwacji tego co sie dzialo na forum mam do Ciebie kilka pytan.

 

Moze to dosc nietypowe pytanie i bardziej dotyczy spraw finansowych, ale bardzo mnie zastanawia. Chcialem Ciebie zapytac jak dlugo zbieralas srodki bys mogla podjac nauke na VFS? Czy bylo ciezko (a na pewno bylo)? Zadaje to pytanie poniewaz moim marzeniem i prawdopodobnie jak i wielu innych osob jest wybrac sie na studia do VFS, a zebranie takiej kwoty w Polskich warunkach jest nielada wyczynem. Moglabys opisac jak to wygladalo w Twoim przypadku?

 

Chcialem jeszcze zapytac o miejsce zamieszkania. Jak rozumiem udalo sie Tobie zalatwic akademik poprzez uczelnie? Jak to sie ogolnie przedstawia finansowo?

 

Czy slyszalas cos o konkursach organizowanych przez VFS majacych na celu wylonic zdolnych ludzi w USA i Kanady, ktorzy chcieliby tam studiowac? Wiesz moze jak one przebiegaly i jaki byl poziom?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz na moje pytania.

 

Serdecznie pozdrawiam,

 

xaoo

 

 

witam i dzieki!

 

1. co do finansow to zrobilam to co wiekszosc moich kolegow i kolezanek z klasy - wzielam pozyczke na sfinansowanie mojego pobytu w Vancouver - poprzez organizacje dla studentow amerykanskich [wiec w amerykanskim banku] - teraz ja splacam....

 

2. VFS nie ma akademika ani zadnych pomocy socjalnych - za wszystko trzeba placic, wiec wybierajac sie tam nalezy miec wystarczajaca kwote na zycie w Vancouver [to drogie miasto - jakies 13-15 tysiecy dolarow to mus!!] przez rok [mieszkanie + wszystkie koszty :)] - niestety... Szkola da informacje o ewentualnych mozliwosciach wynajecia mieszkania w pierwszych miesiacach pobytu w Vancouver [ja z tego skorzystalam bo do Van przyjechalam 1 stycznia a drugiego stycznia zaczynalam zajecia :)]. Na stronie szkoly jest tez centrum ogloszen gdzie mozna znalesc mozliwosc wynajmu pokoju z innymi studentami etc.

 

3. Nie - VFS jest typowa prywatna organizacja nastawiona na zarobki :) u nas w klasie byla jedna osoba na stypendium ale zalatwionym przez rzad Kanady poza tym wszyscy placili.

 

 

zycze powodzenia :D - dodam, ze to jest najlepsze doswiadczenie jakie mozna miec i warto skoczyc na gleboka wode!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pożyczki studenckiej, to na jakiej zasadzie jest ona przyznawana ?

Czy szkoła kontaktuję się z bankiem i potwierdza, że taka osoba będzię się u nich uczyć ? :) Bo chyba nie każdemu chcącemu bank daje pożyczkę ? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o przeplyw gotowki to bank wysyla ja do szkoly i jesli wziales wiecej niz same koszty nauki szkola daje tobie reszte... bardzo proste i logiczne i oczywiscie kazdemu nie dadza ale oni chetniej daja studentom niz u nas... [poza tym taka organizacja ma liste szkol zaaprobowanych ktorym wysyla pieniadze] bo to im sie baaaaardzo oplaca i patrza dlugodystansowo a nie z roku na rok :cool: - naturalnie nie bede sie tu wdawac w detale... jesli ktos chce zrobic to samo to znajdzie sposoby i odpowiednie instytucje... trzeba sie wysilic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdo,

 

Jak widze nie tylko mnie glebiej zaciekawil temat studiowania na VFS.

 

Mam pytanko, czy moglabys podac namiary na jakas taka studencka organizacje? Mozesz napisac cos wiecej? Np. Jak zalatwialas papiery itp itd?

 

Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz.

 

Pozdrawiam

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magdo!

 

Zainteresowałem się kierunkiem Digital Design na VFS. Czy wiesz jak tam jest i jaki jest rzeczywisty zakres nauki. Interesuje mnie głównie projektowanie graficzne, plakat, identyfikacja, typografia, communication design. Czy możesz dać jakieś namiary, linki do ludzi, którzy skończyli ten kierunek? Lub czy możesz coś opisać więcej o tym kierunku, jak jest później z pracą itp.?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności