Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Małe jest piękne - NAGRODA PUBLICZNOŚCI!


Leru

Nagroda publiczności:  

191 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nagroda publiczności:



Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

Podczas gdy jury obraduje nad wyłonieniem finalistów obecnej edycji Bitwy2D, Wy użytkownicy możecie głosować na pracę, która według Was jest najlepsza.

 

Głosowanie trwa aż do ogłoszenia wyników głosowania jury.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oddaje glos zdecydowanie na maykiego.Mimo ze maronski dal niezly popis grafy a maniaks pedzla to jednak mayk mnie ujal.Ja wychodze z zalozenia ze plotno jest do malowania a komp do grafy (choc z wyjatkiem moze fajnych speedow ktore mozna tu zrobic)no a myke praca jest totalnie swierza i jakos bardzo prawdziwa i szczera -nieprzekombinowana i bez popisow no i strzal w klimat jest 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja mam niedosyt. Wszyscy na, których liczyłem poszli troszkę po bandzie. Wiem, że to nie ma nic do rzeczy ale Omen, Maniaks czy Lacedemon mogli spokojnie dać więcej. Sorry chłopaki, że zrzędzę ale taka jest prawda. Co gorsza, prawdopodobnie Ci Panowie, do spółki z Panem Maronskim, będą między sobą dzielić podium. Co jest bardzo złe...bo rozpaskudzi Ich jeszcze bardziej!!! Hehe Oczywiście, to że nie pracowali na 100% nie oznacz że wyprodukowali jakieś badziewie. :)

 

Ja próbuje podejść do tego głosowania juz od kilku dni...i kurde jakoś nie mogę się zdecydować. W sumie w drodze eliminacji doszedłem już do tego że albo Maniaks albo Omen. Obie są w klimatach, które lubię. W ostatecznym rozrachunku zagłosowałem na Omena choć równie dobrze mógł by to być Maniaks.

 

Pozdrawaim

Kuba

 

Ps. No dobra ,......nie głosowałem na Maniaksa bo jak zobaczyłem jego ostatni update na jego stronce i wątek na CA.org to z tej mojej nienawiści po prostu nie mogłem na niego głosować (J/K :D). A na poważnie, to bardzo fajne są te nowe prace. Idziesz do przodu jak burza....kurde... no nic trza wracać do ćwiczenia :D

Pps. Dzięki za głosy na moją pracę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mój głos na nail85. Tej pracy kibicowałem od początku. Urzekł mnie klimat, i bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o technikę. Oczywiście jeśli bym mógł oddał bym głosy też na:

 

kolejność przypadkowa

 

morbid_karbid - pięknie uchwycona ulotna chwila, przepiękne kolory i światło.

omen2501 - tło naprawdę robi niesamowite wrażenie

maniaks - temat mnie rozwalił, no i postać. Naprawdę mocne.

lacedemon - świetna ta postać

 

wszystkim serdecznie gratuluję ukończenia prac i dostania sie do finału.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem głosować na siebie ale Jakkas mnie pogrążył, więc głos poszedł na Omena ;P. Moim zdaniem najlepsza pracka w bitwie, chociaż w porównaniu z poprzednimi pracami autora zupełnie średnia. Jestem pewien, że mógłby wysmażyć coś duuużo lepszego.

Inne pracki, które wpadły mi w oko to obrazki maronskiego, Jakkasa, Morbida, nordena i tortura. Świetna robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen, zaglosowalem na Ciebie, szacunek! praca rewelacja, wciagajacy klimacik, mimo ze nie lubie babskich wrozek;). Nadrobiles meskoscia ognia, krwi oraz namacalnoscia ziomka na przodzie. Nie moge Ci za duzo kadzic:P, zatem dodam, ze mialem spory dylemat, na ktora prace zaglosowac. Nominowane artłorki sa bombowe i juz sie nie moge doczekac nastepnej bitwy! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności