Jump to content

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o ja pieje.. ratunku!! medyk!! medyk!! jest gdzies na sali medyk?!!

czuje sie jakby ktos mi wlasnie wrzucil w gacie dwie dwustopniowe bomby termojadrowe..

Edited by CzAk1

To , że urwałeś mi kolejny raz łeb to chyba wiadome . Czekałem aż to wrzucisz na maxa bo z diga niemogłem zapisać do magicznego folderu rozgniataczy głów :P Hieny zdecydowanie najdebest - mam wrażenie , że nie malowałeś poważnego artu do gry tylko zrobiłeś sobie wprawkę głowy hieny z różnych kątów :) Lekko , przyjemnie , bez wysiłku zmasakrowałeś widza :)

ja juz pisalem o tym. Na tym forum sa prace tak dobre ze motywuja do działania. Ale tylko twoje prace powoduja ze mam chec wyrzucić tablet przez okno...Sory stary, ty nie motywujesz...ty demotywujesz.

PS. swoja droga moglbys opisac plan twojego działania w digitalu? np. na podstawie hien- szukasz referek, czy swiatlo moze budujesz z bani? od czego zaczynasz, no zdradz nam troche sekretu zwiazanego z procesem powstawania takiej pracy;]

Edited by CzAk1

Świetne prace jak zwykle.

Najbardziej podobają mi się hieny - to niesamowicie realistyczny obraz.

Jeślli może zdradzić to ciekawi mnie jaki brief dostajesz od nich na wykonanie artu. Masz dużo swobody?

Pozdro

Maron

Moim skromnym zdaniem to sam " proces" czy plan działania jest tu strasznie mało istotny. Z tego co wiem Sławek większości aspektów pracy leci z bani ( światło anatomia kolor ) samo to dużo mówi nam o poziomie skilla :) ale nie o to chodzi

Maniak jest dobry bo nie kopiuje " rzeczywistości" ale ja interpretuje sztuka niezwykle trudna le efekty widzimy wszyscy na załączonych obrazkach. Każdy elemet w tych rysunkach nie jest bezmyślnie przerysowany co do piksela ale jest przełoży na język pędzli ( chyba Rondo to napisał :) ) i to jest genialne

Ale to moje zdanie jak jest sam Maniak wie tylko :)

Moje komęty Znasz ja nadal czekam na więcej dynamitu od Ciebie