Jump to content

Pojazd 3d: Lamborghini Murcielago

Recommended Posts

Tuningować murcielago to już chyba lekka przesada, chociaż z drugiej strony widziałem kilka naprawdę świetnych przeróbek diablo. Z tymże diablo, według mnie, jest znacznie brzydszy i jest tam co upiększać :P.

A model jak na razie bardzo dobry. Czekam na więcej [soczek].

popraw to bo tak to wygląda troche brzytki ( u ciebie te kanty są obłe a w rzeczywistości one są sciete) , w ogóle troche jest poobijany, i te spawy są nie takie jakie... nio i w ogóle narazie torche mało przypomina murcialago... nio ale keep working!!! :) fajnie że wróciłeś nie było cie! dugo!

Nie podoba mi się ta \"zabawka\" :P. I jeszcze te skrzydło. Większego już chyba nie było. Orginał jest wystarczająco piękny (te pierwsze zdjęcie wylądowało u mnie na tapecie).

kwestia gustu

Batou, one nie muszą być piękne:] Ale to hpi rozpedza się (o ile dobrze pamietam) do okolo 120 km/h !! Jak na \"zabawke\", któa ma 40 cm długości to duuuuzoooo:] A ten spojler jest po to, żeby trzymalo się drogi:] Bo przy 2 s do 100 km/h przyczepność jest potrzebna:D A co do tego, że orginał jest piękny to się zgadzam:)

Chodzi o Veyrona?? W sumie sie zgodze, ale i tak \"najbliższy memu sercu\" jest poczciwy (\'89) Dodge Viper... Co prawda tylko 455 koni, ale jest cudny:] Koniec tych offtopicków bo zaśmiecamy threada boms\'owi:]

ja jeszcze tylko powiem, że dzisiaj byłem na Festiwalu Modelarstwa w Łodzi i były tam właśnie wyścigi takich zabawek... moje wrażenia :o:o:o przyśpieszają w moment, hamują w moment, trzymają się drogi jak przyssane, a wypadki w ich wykonaniu to czysta (latająca) poezja :D

oki, koniec off-topica ;)

[piwo]

SCORPI - dziekuje, ze nie owijasz w bawelne, za to Cie cenie :)

Loozack - thx za zdjecie, na pewno sie przyda!

Btw,bylbym wdzieczny gdyby ktos mial zblizenie na wycieraczke i na tylno-boczna szybke - ona ma tam taki jakis dziwny wlot powietrza...

pozdrowienia

dzieki, panowie, teraz dopiero mam czym sie podniecac!!

Loozack - ale to nie jest zwykle Murcielago, prawda? To sie chyba nazywa Murcielago Barchetta albo jakos tak podobnie...

chyba znajde troszke czasu, siade do maxa i cos podlubie, bo tak glupio troszke bez update\'ow... :P

pozdrawiam

oki, jest update - poprawilem kardynalny blad z krawedzia wlotu w zderzaku... ale za to popsulo sie cos z reflektorami, dlatego stwierdzilem, ze zrobie je jako osobne obiekty (ale to juz nie dzisiaj...:P)

SCORPI - powiedz mi, moj guru ;), czy juz jest dobrze ta krawedz?

lamb4.jpg

co ja widze boms wrocil do grafiki. hmm ktos tu mwil ze skonczy snowbordera..... niechce byc upierdliwy, le jakos konca nie widzialem, podobnie z innym samochodem bylo:> no mam nadzieje ze to skonczysz. co do samego modelu to ladnie jak narazie idzie. pracuj i skoncz!! a no i welcome back

Loozack - chodzi mi o to zdjecie, ktore wkleiles do posta - ten taki srebrny z dziwnymi felgami i \"przycieta\" szybka boczna

Saygon - :D no wiesz, jakby Ci to powiedziec... lowridera skonczylem :), a za modelling organiczny nie bede sie na razie bral przez jakis czas... :P Podobno mowia, ze chaos jest tworczy. Owszem, ale nie chaos w vertexach...;)