Jump to content
Endzio

Layout: Kjofol

Recommended Posts

Hmm, sprawdzałem w Operze, IE oraz FF i nie widziałem tego.

Jaką przeglądarką wszedłeś na stronę?

//edytka

A co do DIVów, to wiele razy słyszałem, że warto robić na nich strony, ale ani razu w czym są lepsze od tabelek i co zyskujemy...

Czyli mam rozumiec ze to przesuniecie menu jest zamierzone ;), myslelem ze przygotowales tlo pod menu (ten czarno-zielony gradient), no nic skoro tak chciałes, mnie to troche razi ale to tylko moje zdanie.

Co do div'ow to Knysha dal link do propagandowej, antytabelkowej strony :P (polecam przeczytac), ale ostatecznie to rob jak ci wygodnie.

pozdr

Ta stronka pokazuje że idea tabel nie jest zwiazana z pozycjonowaniem elementów na stronie.

Przekonywac cie do div'ow nie mam zamiaru, bo jakos mi na tym nie zalezy, ale jesli wiarzesz swoja przyszlosc ze stronami to polecam poznac, naprawde warto.

Takie zalety na szybko: latwiejsze pozycjonowanie elementow (dzialanie przypomina warstwy), przejrzystosc kodu, lepiej dzialaja z CSS.

Ech wlasciwie to jestesmy na forum graficznym, wiec EOT. Bedziesz poprawial cos ten lay, czy zostawiasz?

pozdr

super lay, taki inny. Czasem fajnie jest odwrocic sie do standardow czterema literami.

dla jaj.