Jump to content
Christian Noir Stein

SCENA 3D : Science - fiction spaceship passage

Recommended Posts

Orion - różnica w świetle jest taka, że pierwsze ujęcie miało WYŻSZE ustawienia jakości, dwójka już nie dlatego tak mocno jasno jest.

Rendering dwójki = 2m 32sec

Rendering jedynki = 6h 21min 11sec

Taaaaak to ten DEMON Mental Ray :P I jego niby niepozorne ustawionka :D Ale ZŁĄMIĘ go :)

Ale i tak jedynka jest lepsza :D

A propo te grodzie na końcu to dalej grodzie czy ściana z lustrami??

Drzwi z pancernym szkłem.

A dalej dalszy korytarz --> słabo widać poprzez niedopracowanie materiału szkła (odbicie), oświetlenie drugiego korytarza oraz zapewne perspektywę (czytać DO POPRAWY :))

Imho to kształt tych szyb przypomina mi lustra w odzieżowym, sfazuj rogi

No zaje... fajnie Ci to wyszło... Ja tesh bym chciał tak umieć modelować :D

pozdr

Dwa mniejsze UPdate\'y

- przepraszam za fatalną jakość ale ostatnio rendering zaczął zajmować x2 więcej czasu niż samo modelowanie - czyli źle (to powoduj rozleniwienie się :P)

- obrazek nr2 - TAM NIE MA VOLUMETRIC LIGHT :) po prostu 5k photonów i 50 sammples na FG robią swoje

Myślę iż ten dach jest bardziej nowoczesny i lepiej współgra z reszta otoczenia. Drugi korytarz postanawima jednak wymodelować aniżeli duplikować pierwszy (zrobie tam magazyn z paroma pudłami).

Oświetlenie na ścianie na obrazku pierwszym bije z halogenów jednak na razie coś słabo to wygląda.

Dobra juz więcej nie będę nudził, walcie krytyką :)

newest.jpg

newest2.jpg

Coraz lepiej:] Walcz dalej z demonem!!

PS: Bardzo fajnie wyszło to pseudo-vol light:D

Guest Połki

Jak dla mnie, to klimat pierwsza klasa:D Tylko te okrągłe lampy były lepsze. Miałem kiedyś takie w pokoju[lol2]

Pozdro[piwo]

Tamte lampy były lepsze....takie fajne skrzyżowanie old techu (lampy) i hi-techu (panel). Jeszcze troche i wymodelujesz cały statek, a potem tylko kamerka w ruch i bileciki po 20 zł [lol2]

UPdate - dodałem old-tech\'owy guzik do otwierania grodzi do magazynu (tak by lampy nie czuły się samotnie).

Pracuję jeszcze nad jednym obiektem ale brak mi jakichkolwiek dobrych orbazków, więc wszytsko znów sie bedzie przeciagać.

button.jpg

button2.jpg

Popieram Pioniera. Klimat jest jak wino z czasem jest coraz lepsze [lol2]. Ale guziczek będzie of coz czerwony?? I kto buchnął siatkę z kratki ściekowej??

Chyba juz wiem co mi sie w tych szybach niepodobalo :D ale ci to napisze na gg

HEHEHE i juz odkrylem jak zrobiles gwiazdy, no nieladnie tak na latwizne pojsc :D czytaj gg bo niechce tutaj pisac, w zasadzie to ja niewiem czemu ja to teraz tutaj pisze ale skoro juz zaczolem to skoncze :D

dorzucilbym tu jeszcz jakes mniejsze rurki u gory, stworza lepszy nastroj. jestem chyba za tymi podlznymi lampami, mozna np jedna stluc, czy ladnie pobrudzic.zwisajace kable- fajn, a moze zerwac jeden, albo niech wisi niepdlaczona wtyczka?, jmoze jakies interkom, czy tez nawet stare telefony wiszace na scianach do raportowaia?

hmm ja sie obawiam ze w dobie juz dzisiejszej telekomunikacji takie wiszace telefony to juz przezytek :D a co dopiero jak zamieszkamy poza nasza atmosfera? :D

OOOOO a juz myślałem, że sam mieszkam w tym mieście :)

saygon - telefon troche za stary :)

Oto nowe update\'y - teraz uwaga info dla tych co jednak czytają :)

- jako, że to statek potrzeban załoga więc trwają prace nad jej pierwszym członkiem - humanoidalnym robotem pokładowym :) (rękę można zobaczyć juz teraz :D)

- postanowiłem pogodzic oba sufity, staroświeckie U-Boot\'owe światła zostały umieszczoen na ścianach drugiego segmentu

- wszelkie artefakty, kwadraty, wybryki światła spowodowane bardzo niskimi ustawieniami MENTAL\"a

- scena NIE POSIADA choćby jednego materiału (jak na razie) poza oszkleniem

A teraz porcja KILKU obrazków :) Krytykujcie do woli.

Gdyby nie wasze komentarze pracę zakończbyłbym pewnei już dawno i wyglądałaby do d... :D

new.jpg

new3.jpg

new4.jpg

new5.jpg

new6.jpg

hand.jpg

hand2.jpg

new7.jpg

All spox tylko te końcówki wysięgnika troszku leciwe:D, chociaż to zależy gdzie mają pracować.

Co z tymi rurami na suficie bo razem z Saygonem nie możemy się ciebie doprosić[lol2]