Jump to content
latarnik

Fotografia: Latarnik [nowsze, str.3]

Recommended Posts

1 i 2 najlepsze. Lumpy racji nie ma. niebo gra tutaj bardzo dobrą pierwszoplanową rolę. przycięcie go lub wywalenie to byłaby zbrodnia.

2 - rzym jest fajny ae przegiąłeś z kolorkami.

reszta taka sobie. 3 za krzywo (rozumiem: dynamika itd ale to już przesada).

4 - komórka lub ot nie cce mi się pstrykać :)

pozdrawiam

Dzięki za komentarz tweety. Mówiąc, że przegiąłem z kolorami masz na myśli intensywność pomarańczowego, czy jestes przeciwko samej ideii dwóch gradientów? Długo się zastanawiałem nad tym zdjęciem w zwykłym b&w i uznałem, ze w tak ocieplone zyskuje.

Co do trzeciego, to miałem do niego taką, a nie inną wizję ale dzięki za zajęcie własnego stanowiska. Być może rzeczywiście przegiąłem.

Zaskakuje mnie reakcja na czwarte, szczególnie, że był to przemyślany pstryk, począwszy od kolorystyki do kadrowania... Najwyraźniej chybiony... ;)

Pozdrawiam

Edited by latarnik
literówki

A mi się z tych czterech właśnie czwórka najbardziej podoba. Lubię zdjęcia z wyrazistymi chmurami, zwłaszcza jeśli są one, ze tak powiem "dramatyczne" tak jak tutaj. Całość ze względu na kolorystyke, wspomniany dramatyzm przypomina mi pierwsze kadry z "Królestwa niebieskiego" kiedy na jakimś wzgórzu chowana była zmarła żona głównego bohatera. Jedynka jest bardzo dobra, nie warto nic w niej zmieniać, przycinać. Jednak zdjęcie nr. stanowczo wizdiałbym w normalnych kolorkach albo w b&w. Ewntualnie w inej tonacji ale zdecydowanie jednolitej. Trójka przekombinowana jeśli chodzi o kadr, ale chmurki wyszły bardzo ładnie.

Siepacz, dzięki za uwagi. Odnośnie zdjęcia czwartego, odczytujesz dokładnie takie emocje, jakie chciałem, żeby to zdjęcie wzbudzało.

Odnośnie zdjęcia z Rzymu, po kolejnym komentarzu na "nie" zdecydowałem się wrzucić standardowe b&w (starą wersję zostawiam w miniaturce, żeby było wiadomo odnośnie czego była dyskusja).

Dzięki za wsparcie panowie!