Jump to content
nielot007

Minibitwa 18: Miejsce w którym żyję / sławna osoba

Recommended Posts

ta bitwa to lekka "wolna amerykanka" :P ja bym proponował jednak ustalić jakieś limity.

Tym bardziej, że kategorie różnią się bardzo. Każdy dobrze wie, że 90% tego działu robi świetne postacie i dla nich jest kategoria "sławna osoba", a ta druga kategoria jest chyba po to, żeby brało w konkursie więcej osób... Dziwię się, że temat wyboru zniknął tak szybko i że wybór został dokonany chyba przez 2-3 osoby...

Co do nagrody to będzie wiadomo może dzisiaj.

panowie nie gadajcie tylko ROBCIE bo od gadania model sie nie wymodeluja a textury nie namaluja,

jak wam tematy nie odpowiadaja to nie musicie startowac proste.

Pytanie w kwestii formalnej :D Ci którzy robią swoją kanciapę używają dowolnej ilości tekstur w rozsądnej game-artowej rozdzielczośći? Tzn jeden przedmiot=jedna tekstura?

mysle ze tak mozesz robic ale oczywiscie tez w rozsadnych rozmiarach aby np dyskietka nie miala 512x512 :) o ile ktos wogole posiada jeszce dyskietki w domu :)

spoko - to dopiero 3 dzien a wstepnie uzgodnilismy ze bedzie to dluuuga bitwa :)

Guest Marioza

ach jak fajnie widac tłumy biorących udział w tej minibitwie po prawie cało wakcyjnych debatach ,narzekaniach i burzliwych wątkach nad jej brakiem : )

HA ja juz wrocilem do domciu do kiedy trwa mniej więcej bitwa? bo nie wiem czy sie opłaca startować

Guest Marioza

chyba nie ma konca ustalownego :P w kazdym razie cos mi obilo o oczy ze ma z miesiac trwac takze dajesz

A ja tak z ciekawosci chcialem zapytac o frekwencje tej bitwy - z tego co pamietam bylo "...nascie" chetnych a widze 6 uczestnikow z tego 3 osoby cos robia :)

Nikt nie chce wygrac autografu klicka ? :)

Eee... Tak może się wtrytynię w pół zdania, ale... czy ta minibitwa jest jeszcze aktualna? Bo coś widzę, że całe to subforum zarasta pajęczyną xD.

może jeszcze kiedyś powalczmy.

Przydałoby się.

Bo tak jakoś cicho i nudno... xD

proponuje skasować aktualną bitwę i rozpocząć cos co wymaga użycia wyobraźni i sprytu. jakiś mocny temat, który wydaje się być banalny, a jest o czym myśleć :)

narazie nie mam propozycji, ale pomyslę o tym. chetnie zasponsoruję jakąś nagrodę :)

1nS - miałes załatwić nagrode na poprzednią/aktualną i chyba się nie udało...

Odnośnie tematu, jestem za ...pojazdem :P

1nS - miałes załatwić nagrode na poprzednią/aktualną i chyba się nie udało...

Odnośnie tematu, jestem za ...pojazdem :P

temat mial byc wymyslony przez dajacych nagrode, a jak zaproponowalem wspolprace z wami to temat nagle byl wymyslony i bitwa sie rozpoczela...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy