Skocz do zawartości

Crysis SP demo


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam 2GB ramu, gf 8800gts 320mb. Crysis troszke przycina podczas gry doladowujac dane. Czy moze testowal go ktos na 4gb ramu? Nie wiem czy dokupienie pamieci cos pomoze czy wina lezy w ilosci pamieci na karcie graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

makko - ja mam 1,3 gb ramu i karte z 512 i w czasie gry trochę się doładuje ale nie tak bardzo, nie przeszkadza to. Wiesz to jest nowa technologia loadingu, gra się ładuje dosłownie parę sekund(a przynajmniej u mnie :P) a później w czasie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemna gierka, szkoda że demko takie krótkie. Ale robi wrażenie, nie tylko świetną grafiką i efektami postprodukcyjnymi ale także (a może przedewszystkiim ?) świetnym zachowaniem przeciwników podczas walki, wieloma mozliwościami rozwiązywania poszczególnych "potyczek" za pomocą dostępnych trybów kombinezonu, to czyni tę grę naprawdę ciekawą. Super że nie jest to kolejna gra typu "idź przed siebie i strzelaj gdzie popadnie" tlyko duży nacisk położony jest na skradanie i tego typu zabiegi. Czekam z niecierpliwością na pełną wersję.

 

A tak poza tym to fajny wątek, ktoś nie w temacie mógłby pomyśleć że dotyczy nowego 3dmarka ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha helikopter :D nieźle, już tyle da się odblokować z głupiego dema... pewnie też są zablokowane w środku jakieś sceny erotyczne z siedziby EA, musimy tylko poczekać na następne dodatki wyciągnięte z dema ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś myślał, ze na początku w demie było trudno na poziomie Hard, to proponuję przemyśleć sprawę. W pełnej wersji na 4 poziomie po prostu poziom trudności zgniata czaszkę. I niech im ktoś wytłumaczy jak ściągnąć helikopter mając tylko pistolecik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem z tego screeny - naprawdę kapa totalna, ATI królowało, po wyjściu kart 8800 spadło z tronu, a teraz taki zonki od nVidi, no naprawde nVidia SuX :P

bzdura, ati krolowalo do radeona 9800...

a co do zonka od nvidii.... to nvidia ma podpisany z ea kontrakt na wspolpracę przy tworzeniu gier od 3 lat;) wiec nie zdziw się jak uslyszysz ze kolejne gry ea beda dzialac nieco lepiej na kartach nv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiiiiiiittttaaammm

 

skleciłem dwa filmiki, przyznam się na filmach się ścina, ale to przez frapsa

strasznie procka zjada,

 

 

jeśli ktoś chce zobaczyć to tu są linki

pierwszy to troszke explosi

drugi wolniejszy dla relaksu umysłu :)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=8ZSSG9lLdV4

http://pl.youtube.com/watch?v=Jnjac4lFjVk

 

milego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam ze gra jest jeszcze lepsza niż demo (ach te militarne klimaty :D). jestem zawalony robota i nie mam czasu dokończyć ale jestem gdzieś w połowie i jazda jest przednia. Fajnie ze w czasie rozgrywki nie myśli sie "jak to zrobić w tej grze" tylko "jak bym to w realu zrobił" i zazwyczaj sie sprawdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski -co ty pie... :) ATI królowało w wydajności ;] gdy wyszedł GX2 z serii 7, wszyscy się śmiali że ATI zrobiła tak wydajną kartę z nowoczesnymi technologiami jak DDR4 a nVidia nie zrobiła nic nowego tylko połączyła 2 karty z wysokiej półki.

 

Później 8800 który rzeczywiście jest warty uwagi ale... ale najnowsza seria 9... To jeden wielki szit, DX10 zamiast DX10.1 no i... DDR2, WTF?!

 

Bez Komentarza ;]

 

Edit:

Jak wiadomo na DX9 pod Windowsem XP można uzyskać prawie wszystkie efekty z DX10 zmieniając pliki konfiguracyjne. Podobno nie załącza się Abberacja jedynie, czy aby na pewno?

Proszę, Mój Screen z X1950Pro Extreme, oczywiście wszystko na Ultra High.

 

screenshot0001xk2.jpg

 

A jednak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski -co ty pie... :) ATI królowało w wydajności ;] gdy wyszedł GX2 z serii 7, wszyscy się śmiali że ATI zrobiła tak wydajną kartę z nowoczesnymi technologiami jak DDR4 a nVidia nie zrobiła nic nowego tylko połączyła 2 karty z wysokiej półki.

 

Później 8800 który rzeczywiście jest warty uwagi ale... ale najnowsza seria 9... To jeden wielki szit, DX10 zamiast DX10.1 no i... DDR2, WTF?!

 

taaa...:] GF9 to shit, ale za to hd'ki 38xx sa super co??;)

a jak nvidia wypuscila serie 7 to jakos niemoge sobie przypomniec tych cudownych kart ddr4? co to bylo poczekaj przypomne sobie... yy... może radeony 1900??;) nie mowie ze wszystkie karty nvidii sa super-bajer;p ale sa wystarczajaco wydajne zeby zostawic w tyle ati ktorego budżet gwałtownie spada;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Ati/Amd nie trzyma się za dobrze, ale jakoś tam idzie najnowszym Radkom w segmencie MidEnd, w końcu jedyne z DX10.1, a każdy chce mieć super wynik w nowym 3dm ;))

 

Ja osobiście bardzo podziwiam ATI za to co zrobili, bo w końcu to jedyna firma która wypuszczając karty swojego czasu zdominowała nVidie. A Radeony mają dużo bajerów których w nVidi nie ma, bardzo pomocne jest Ati Tray Tools. W czasie gry w Crysisa MP, podkręcałem sobie kartę :D Wszystko On-Line :) a jak przekręciłem za bardzo GPU... to po chwili grania monitor zgasł, i zadziałał GPU Recover, powróciło i dalej mogłem działać ;]

na karcie nvidi zrobiło by się już 3 razy restarta...

 

Ale oczywiście szanuje nVidię, nie lubię ich trochę za te wszystkie sztuczki rynkowe, ale ich karty rządzą i strasznie grzeszą Wydajnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności