Jump to content

fotografia_ Pepper's Gallery

Recommended Posts

carhb6.jpg

Aparat : Nikon d40x

migawka: 1/80

przysłona: 14

ISO: 400

bez lampy

przeróbka: AdobePS

klamkali0.jpg

dziadkizh4.jpg

wozekwo3.jpg

kwiatekpo5.jpg

Aparat: Nikon d40x

Tu nie pamiętam jak ustawiłem, bo skasowałem oryginały (sick)... Ale przeważnie tu przesłona 5-8 , migawka 60-800, ISO400, lekko poprawiane i kadrowane w photoshopie

PS Może macie jakieś sposoby wyciągania tego?? Byłbym wdzięczny za rady.

dziadek z chrustem najlepsze jak dla mnie, mozna by sie czepic troche kadrowania we wszystkich zdjeciach, samochodzik mogl wyjsc lepiej a tak za duzo ciemnego i strail na ciekawosci, a ogolnie prace pozytywnie wygladaja jak dla mnie :)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jezeli chodzi o poprzednie foto, to nie mam zielonego pojecia jakim cudem zrobiles tak ostre zdjecie tak ruchliwego obiektu, na tak wysokiej ogniskowej i takim dlugim czasie naswietlania ;P

Hehe... To zdjęcie robiłem przy bardzo słabym świetle w pokoju stąd długi czas naświetlania, a ostrość to nie wiem, mała się zagapiła i udało mi się moment uchwycić ;)

• 2 weeks later...

pierwsze zedecydowanie lepsze (choc,imo, tej trawy nalezalo sie pozbyc...). na drugim na duzym minusie kolory i przepalenia.

pomysl generalnie fajny (sama sie tak bawie jak kumpele skacza na biezni, za co mnie szczerze niecierpia) jednak pomysł po prostu nad ciekawszym tlem do takiej fotografii.

przykro mi z jednego powodu - rozowy rower, a fuj ;)