Jump to content
Dann.G

Teczka 2D: selfu - szkice, szkice...

Recommended Posts

Cześć! Ogólnie podoba mi się Twoja malarskość w szkicach i wcale nie uważam, że jest to Twoja słaba strona. W ostatniej twarzyczce zwróciłem uwagę na ułożenie oczu. Są jakby pochylone ku nosie. Nie wiem czy to uroda tej modelki czy coś tu jednak nie tak. Poza tym słabo zdefiniowany jest cień na przegrodzie nosowej między oczami oraz pod nosem.Usta oraz oczy zdają się być zbyt suche. Podbródek chyba za mało światła łapie tak jakby go nie było.Szyja chyba zbyt gładziutka, może więcej uwagi w tym rejonie. Ok to tyle z moich obserwacji które również są nauką dla mnie;). Fajnie, że dzielisz się swoimi odkryciami pomocy naukowych np posemaniacs -fajna rzecz do treningów.Do gustu przypadła mi też pani w czerwonym. To było częściowo z refki a częściowo z pamięci? Ok to by było tyle. Pozdrawiam.

selfu fajna pracka na wyluzowanie:) tych trzech kolesi jest spox:)

ten z lewej wygląda trochę jak Pan Janek:) widać ze tęsknisz już za pracownią :P

Hehe a kogo Ci przypomina ten koleś z prawej??:)

bo kolo w centrum:) to Elmo wersja dress:)

Pozdro i do zobaczenia za jakieś 4 tygodnie:)

serio - dzieki za wizyte, krytyke i dobre slowo. Pani na portrecie chyba nie bede dlubal, poprostu pojde dalej i cos od nowa pocisne.. Pani w czerwieni z refki.

Łukasz Misztela - uoo fajnie, ze ci sie cos spodobalo ;) no teskni mi sie troche za uczelnia ale pan janek to nie jest heh;] pozdro

Ej, stary, spoko jeste ten ostatni portrecik....jako ze nie znam modelki (i powiedzmy ze tak nie wygląda) to pozwolę sobie bąknąć:

te skośne oczy miały być takie sexy chyba, ale moim zdaniem nadają jej taki lekko nieprzyjemny wygląd (w sensie charakteru)

dajesz, dajesz nie przestajesz ;) Pozdro

dzieki Łukasz ;) fajnie ze ci sie podoba ;)

nastepne szkice:

izalidkacopycopyuu8.jpg

szkice1xx8.jpg

i zaczeta kopia jacka malczewskiego:

malczewskikopiavipgy2.jpg

czesciej zmieniaj grubosc pedzla, widac to doskonale na kopi malczewskiego-np. te jasne swiatlo od prawej strony-powinno byc pociagniete cienka krecha, tak samo okolice ust,nosa-tam tez brakuje cieniutkich kresek swiatla. i nie chodzi tylko o to ze w oryginale tak jest,ale te cienkie kreski naprawde czasem ratuja obrazek, u ciebie za duzo jest pociagniec pedzlem tej samej grubosci;/

a tak wogole to fajnie wyszli kickboxerzy(albo muaitai czy jak to tam;;p)

nicponim - napewno jest tak, ze jeszcze nie mam pewnych przyzwyczajen, jezeli o chodzi o malowanie na kompie- nieczesto odwracam obraz horyzontalnie, rzadko zmieniam grubosc pedzla, co wywodzi sie z mojego normalnego trybu malowania- w fazie szkicu i pozniej tez czesto bywa tak, ze niechetnie siegam po mniejsze pedzle..detale na koncu ;) dzieki za pochwale ;]

rosikowski - ciesze sie, ze Wam sie podoba ;]

przed snem szkice oczu w artrage'u:

szkiceoczu_artrage.jpg

Hejka chłopie! oczka i szkic super! co do oczek: Kształt masz dawno opanowany pokombinuj nieco (naprawde niewiele) na samymi źrenicami, coby im nieco dodać życia...ja wiem ze to najtrudniejsza czesc ale "dobrym okiem" masz sukces w kieszeni...zreszta sam wisz jak jest ;) Pozdro 600

mrkrzysiek - dzieki za wizyte i dobre slowo ;)

siema łukasz ;] ta- to ona;]

1,5 godzinny szkic z refki (characterdesigns)

(artrage/PS)

artrage_ps_poza1copycopy-1.jpg

i dorzucam jeszcze jeden 1,5h., sam artrage:

poza_characterdes2.jpg

Edited by Dann.G

hey łukasz- pozniej zauwazylem te bochenki ;) ale poprawie sie :)

tymczasem zostalo mi 3 dni tyrania i pozniej troche sie rozkrece bardziej(mam nadzieje).. dzis taki maly up..

szkice_rk.jpg

łukasz - z refek ;] no ciekawe jak pierwszy rok sie przejmie ta tradycja ;D

serio - dzieki za wizyte!

taki jakis necromanta w opencanvas (1h.):

truposzcopycopyut8.jpg

szkic rouzmiem, ubranie jest dobre twarz jest lepsza, zla jest klatka piersiowa. ale fajna ekspresja. nie wiem dokad to zdaza.

jak sie pierwszy rok nie rpzejmie tradycja to my musimy wrocic do kocenia:)

bugaj - klatka jest zla.. ale w jakim sensie? jakas argumentacja? ;) to tylko szkicyk, do ktorego raczej nie wroce takze nie wczuwam sie dalej

nowy semestr sie zaczal, pierwsze zajecia na rysunku w nowej pracowni..malo rzeczy robilem na kartonie przez te wakacje wiec dzis dopiero mialem okazje sie troche "rozrysowac"..na festiwalu komiksu zakupilem fajne kopiki firmy Touch

dzis troche sie nimi pobawilem...oto wyniki:

janekszkic3.jpg

janekszkic1.jpg

tutaj takie jakies próby odgrzebanego pisaka pędzelkowego:

janekszkic2.jpg

... a ze mialem ze soba komputerowy sprzet przenosny to walnalem jeszcze jeden szkic w artrage'u:

janek-1.jpg

mam nadzieje, ze jutro zaczne duzy format.. pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy