Jump to content
Sign in to follow this  
dzabadzaba

POSTAC: panna w żelastwie

Recommended Posts

a nie dalo sie zrenderowac troche nizej :D :D :D zapowiada sie calkiem ciekawie pracuj dalej czekamy na efekty !!

Guest User190

Spróbuj zamieścić jakies inne rzuty, bo na tym neiwiele widać.. zapowiada się mangowo - póki co wyglada nieźle.. pokaż więcej :P

Jak masz zamiar ją ubrać? Ja proponuje skromnie... A może lepiej byłoby w ogóle jej nie ubierać? :D:D:D

pzodr

Nie wiem cezmu ale mam wrazenie jakby jej piersi byly za nisko osadzone oraz byly za dlugie...pokaz cala postac

pozdr

Niech jej piersi będą takie bardziej jędrne. Niech to będzie taka kobieta-demon-wojownik. Wszystko w jednym. ;)

No wlasnie. Cos z jej cialem nie tak. Popracuj nad tym bo zapowiada sie przyjemnie. Czy czolo nie jest troche za duze? Pokaz inne rzuty, a najlepiej rendery.

Guest User190

Niom, wiecej rzyutów!! Wiecej rzutów!! :p

Guest User190

Eee.. niom, może być niesmacznie :P

Pionier wlasciwie trafil w sedno [email protected] chyba tez:) Dodam tylko ze to specjalisci w tej dziedzinie wiec z ich opinia panie dzabadzaba radze sie zgodzic;D

PS: witam na forum:)

Guest User190

Eeee... ja nie jestem żadnym specjalistą!!!! Co najwyżej moje rady mogą CIę dobić, ale jak chcesz to możesz za nimi podążać! :)

A co do mangi - a te przerośnięte naramienniki to nie trącą troche mangą??

a mnie sie narazie podoba na tyle na ile pokazales jest wszystko ok .... co do piersi to w \"rzeczywistosci\" widzialem wieksze jezory ..widocznie takie maja byc.. jedyna rzecz do jakiej bym sie przyczepil to nosek ... kabiety zawsze wygladaj ladniej z malymi noskami

Cheerz !!!

cierpliwosci zycze

dziekuje za komentarze, prawie juz wrocilem z noworocznej zabawy, jak na dobre pojawie sie w domu to pokaze Wam wiecej tej laluni, klimat mangowy wyjdzie mi pewnie przez to ze wszystkie metalowe elementy beda ze 2 razy za duze, ale nie bede zbyt sie trzymal japonskich klimatow, narka

hej, zrobilem helm, zastanawiam sie czy robic duzo szczegolow czy wiekszosc zostawic dla tekstur, nie pamietam czy juz wspomnialem ze projekt ma byc animacja, narazie zrobie malo szczegolowy model z duzymi texturami (ale to pozniej) a pozniej ewentualnie uszczegolowie miejsca, jak juz bede wiedzial na ktorych ujeciach panna bedzie blisko, pozdrawiam czekam na komentarze

co wy chcecie od tych piersi? wg mnie sa ok - przynajmniej nie silikonowe, bo z tego co zauwazylem, duzo faceow robi taki dwie kulki zaczepione wprost pod pacha :(.

piersi wygladaja na normalne :) tylko nie widze sensu bo postac wyglada jak facet z piersiami :P tyle rzelastwa na kobiecie nie wyglada naturalnie :)

beeper: bo to ma byc animacja, potrzebny jest mi caly model, kobita nie bedzie nonstop w helmie i w zelastwie, i musi wygladac na faceta jak jest w zbroi bo bedzie to element zaskoczenia gdy w pewnym momencie bedzie kobitka sie \"rozbierala\" ...

hej, modeluje dalej:

pas jest nie skonczony, wlasciwie to tylko tak go naszkiciwalem, nacycniki beda mialy jeszcze kilka szczegolow, zostaly mi nagolenniki, te na uda (nie wiem jak sie to nazywa), rekawice i .. i nie wiem co jeszcze, pozdro