Jump to content
Sign in to follow this  
dzabadzaba

POSTAC: panna w żelastwie

Recommended Posts

no no mi sie persi podobaja :D i ogolnie cala pracka jest ok pamietaj aby obarczyc Twoja kobite zelaztwem rownomiernie a nie tylko w gornych partiach.....

Raczej nie bedzie elementu zaskoczenia jak juz zrobiles \"nacycniki\" :) A model ladny bardzo mi sie podoba :)

Originally posted by dzabadzaba

nacycniki beda mialy jeszcze kilka szczegolow, zostaly mi nagolenniki, te na uda (nie wiem jak sie to nazywa), rekawice i .. i nie wiem co jeszcze, pozdro

nacycnik kompletnie mnie rozwalił, świetne określenie, chociaż może bardziej odpowiednie było by \"biustonosz pancerny\"

co do \"te na uda\" to może chodzić o folgi (metalowe pasy zachodzące jeden na drugi i połączone w sposób pozwalający na zginanie się całej konstrukcji), może to być nabiodrek (w zbrojach płytowych element mocowany właśnie na udzie, może to być taszka (również element zboji płytowej osłaniający powierzchnię między fartuchem a nabiodrkiem,

co do innych elementów to mogło by na tym modelu nieźle wyglądać coś w rodzaju saczka (kolcza lub blaszana osłona na genitalia) tylko w kształcie fig, a nie slipów

baton: faktycznie cholera... tak to jest jak sie nie ma wszystkoiego dokladnie zaplanowanego... co myslicie o plaszczu / futrze z dzikiej zwwierzyny zachodzacym na na_cycniki ?.. no samm juz nie wiem...

kowalski: dzieki :) mysle ze te elementy zbroi beda raczej malo realistyczne i niezbyt przypominajace te ze sredniowiecza, nie z lenistwa tylko z checi zachowania stylu bardziej fantasy, ale napewno natchnienie czerpac trzeba z rycerstwa srednioweicznego, z saczkiem to sie zgadzam, cos takiego zrobie, a na uda pwnie bedzie nabiodrek,

pozdro

Dobra, a ja mam pytanie. Jak ona ma cos w tym widziec?? Bedziesz jej montowal jakis peryskop czy cos w tym stylu? bo bidulka nawet niebedzie mogla nawet glowy obrocic :D

Guest User190

Ładny, bardzo łądny i ciekawy modeli - jednak nie zajeżdża mangą :( :P A co do tych piersi - chyba większość z obecnych tutaj nie ma żon/dziewczyn, albo za dużo filmów z czerwonym kółeczkiem się naoglądała - są ok!! ..ale ich i tak nie widać :P

Chyba nie toczy sie dyskusja o wilkosc piersi ale o ich ksztalt. W kazdym razie wszystko zalatwila juz zbroja i jest ok.

dzabadzaba pokaż proszę siatkę i jak byś napisał w jaki sposób ten kolczugo podobny kaftanik zrobiłeś też by miło było

hej,

cala siatke umieszcze pozniej,

kolczuga to sa przekszałcone polygony fragmentu ciala plus przeskalowanie troszke zeby ostawala od ciala, ale chyba chodzilo ci o material, niestety jest on narazie tymczasowy, jest to zwyczjny phong z textura fabric w kanale diffuse i bump i chyba spec, nie pamietam, fabric z trzecim kolorem czarnym.. ale jak wspominalem to tak tyylko tymczasowo, pozniej wymysle cos bardziej przekonujacego oko, reszte wymodelowalem z cylintrow (naramiennki, helm, pasek, nacycniki sa polygonami z kolczugi, wszystko modeluje SDS\'ami w XSI, nie jestem rzadnym specem od modelowania ale jak chcialbys wiedziec coskonkretnego to pytaj smialo

Guest User190

Bardzo ładny modelik!! Ciekawy pomysł!! Robisz to na pdst jakichś referencji?? Czy tak wymyślasz wszystko.. jakieś inspiracje??

wszystko robie z baniaka :)) inspiracje to chyba tak jesli chodzi o blachy to jakos z glowy a jesli chodzi o cialo to ekhm.. :) moja muza,

dzieki

jak dla mnie odpowiedz w zupełności wyczerpująca, thx :), pytałem bo bedę musiał coś podobnego zrobić (dla scenki, której nie mogę od 6mc skończyć), pozdrawiam i powodzenia

hej,

zrobilem rekawice, jakos chcialbym ciekawsza, ale chyba taka powinna mi wystarczyc.. (bedzie to element skorzany)

dzieki, staram sie poswiecac kazda wolna chwile wieczorem, ale dziisaj juz dalem sobie spokoj i zajolem sie jedi_academy.. fajna gra,

rekawiczki nie sa takie opiete, przeciez jak ona zacisnie dlon to pojdzie na zewnetrznej stronie niech bedze bardizj luzna, nawet moze z pozoru lekko za duza. ale restza modelu badzo dobra.bardzo fajny pasek. mi sie podoba

hej, dzieki za uwage, posluchalem sie :) faktycznie wczoraj mierzylem damskie skorzane rekawiczki jak robilem model bo tylko takie mialem pod reka, dzisiaj siegnolem po swoje :))

dlaczego cienko widiziisz animacje ? nie jest wcale taka skompli8kowana sprawa, trzeba miec tylko dobry trick z zanadrzu.