Skocz do zawartości

Ogien wojny:M1A1Abrams


Krysss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wieże ci odstrzelili:D

A tak na poważnie to musisz zaciemnić koła jezdne. One s± wykonane z tego samego materiału co napędowe i prowadz±ce:) Chyba że robisz wersje na pokazy:D albo jaki¶ pochód pierwszo majowy (chyba pomyliłem kierunki)

Pracuj bo nie zd±żysz

Powodzenia Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj......miło mi poznać kogoś z Wrocka, dogadajmy się na GG i na następny konkurs zróbmy coś razem :) - (( w grafice jest tak jak w programowaniu.....sam możesz zrobić tylko Tetrisa....ale żeby zrobić Quaqe potrzeba kilku dobrych programisów którzy pracują przez kilka dobrych lat :D )) -

 

Śliczny ten czołg.......ja też robię tank...ale twój [ nie ukrywam ] jest lepszy. Fajniutko bo będę mógł podpatrywać kogoś na \" moim \" (hehe, pochlebiam sobie ) poziomie i to mnie będzie inspirowało do Cięższej pracy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no model ciekawy ... warty pokazania .. czekam na fajne textury i otocznia .. aha i jeszce jedno jak sie ktos bedzie czepial ze nie jest S-F to wes zamiast kuli zrob aby strzelal laserami .. i tyle bedzie takie S-F ze glowa mala :D pozd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak chcialem skonczyc te scene - moze gdyby nie sesja...

W kazdym badz razie cos tam eksperymentowalem z modelem i teksturami i oto wyniki tych eksperymentow

Moze gdyby dodac detali, dorobic cos z S-F to cos by z tego bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj siateczke tego terenu bo jest poprostu fantastyczny :o mozesz pokazac light setup? ? na pewno wielu z nas by się troche nauczyło :), a co do samej bitwy to nie sądze żeby praca zajęła jakiekolwiek miejsce bo to niestety nie jest SF i słaby tu ten ogień :). Niemniej chciałbym dodać, że jak zobaczyłem ten render z terenem to myślałem, że zapostowałeś jakiś reference pic, a tu szok :o Cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nieźle. Ale jak to się ma do Fantastyki? Abrahms to lata `80 te XX wieku...

Faktem jednak jest, że finał zrzuca czapkę z głowy... I ten kurz to mi na PyroCluster`a nie wygląda... Zrobiiłeś go w Shopie?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nie bede trzymal w niepewnosci. Caly efekt w tej scenie, ktora zrobilem to fakt, iz to wszystko jest troche oszukane-tlo to zdjecie, w ktore wkomponowany jest model. Ale moze popracuje nad terenem w max\'ie. Na razie brak mi na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to termin już miną :P modelik ładny ładny nawet bardzo ładny ale cóż z tego... Uzyskałeś poprosty bardzo ładny efekt przez bardzo łatwy sposób... tapete kazy zarzucać już umie :)

 

[Edited on 19-2-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miło mi oznajmić ,iż jury przyznało Ci nagrodę AWARD za Twoje poczynania w Bitwie nr 2.

 

Doceniona została umiejętność nadania pracom realizmu oraz kompozycji.

 

MOJE GRATULACJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności