Skocz do zawartości

[Porachunki] Individual Reasons (Final)


Orangegraphics

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurtka oprawcy na tułowiu fajna ale na rece nie bardzo(to chyba cos z mapowaniem? :D), światełko, no tak nie pasuje mi ten odcien.krew do kitu ze tak powiem, dymek fajny. No mniej wiecej jest dobrze ale ta twarz dona dopraw jeszcze.

 

peace

 

edit : wiesz co? za jasno, jakos to swiatlo nie pasuje do klimatu, wez moze biurko obryzgaj krwia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo by można jeszcze poprawić... ramie dalej złe. krew juz pisali, ucho zabocy cos w nim nie teges. twarz i mina dona nie bardzo.. szader tez taki średni... ale otoczenie jak juz pisalem niezłe. moze jednak jeszcze popracujesz? myśle ze warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez gratuluje ukonczenia. Z bledow najbardziej rzuca sie w oczy rigging i skora. Za duzo tego sss'a. Zabojca ma ucho ktore niemal swieci od sss i dla tego nie ma na nim cienia. Proporcje don Corleone troche kuleja. Wyglada jak kukielka i wydaje mi sie ze to troche przez proporcje i troche przez rig.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ukończenia.

Może znajdziesz jeszcze 5 min czasu na poprawienie krwi, jest za jasna.

I rękaw pana na krześle wygląda jakby był półprzezroczysty, prześwieca przez niego koszula.

W każdym razie widać że zrobiłeś duże postępy, myślę że dużo się nauczyłeś, i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne papiery na biurku, ten szef to musi byc niezly krUlik...zamiast paznokci obgryza papiery ;) Podoba mi sie ta niebieska poswiata na biurku i pod. Rozumiem, ze szef patrzy sie na mnie, chociaz mnie tam nie ma... cos jak w filmie "No Country for Old Men" :D Lampencja na scianie Ci fajnie wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje : ) na prawde dobrze wyszło. Trochę niedociągnięć

tak jak te 'porozciągane' texturki, krew i trochę nienaturalne pozy.

Ale efekt osiągnąłeś, podoba mi się. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności