Skocz do zawartości

[Porachunki] StandOff


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

świetnie ! po prostu rewelka - nie wiem jak planujesz robić włosy (może pisałeś ale nie czytałem) spróbuj na plejnach je zrobić - metoda bardzo prosta i dająca w miarę dobre efekty a ponieważ w 2d dajesz sobie nawet radę ;P to nie powineś mieć problemów z namalowaniem texturek z kanałem alfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki wszystkim za pozytywne komenty :D

 

Kubi: Nos tez mi jeszcze nie pasuje do konca ale jak eco wspominal musze sie wyrabiac z reszta pracy bo twarz to jej kawaleczek raptem.

 

Taaddeekk: Robilem z basemasha glowy jakiegos podstawowego modelu z Posera (gdzie w miare szybko ustawilem sobie postac bo na riga nie mam czasu) widac go zreszta troche na koncepcie, troche bo na koncepcie jest podmalowany ;] . Zrobilem retopologie siatki i dostosowanie do czaszki Milli w Maxie, uwarp w Roadkill'u (dzieki Fiolek) i detal w Zbrushu

Jaras: Jak napisalem wczesniej wlosy planuje zrobic dokladnie tak jak mowisz ;]

 

Podobienstwo jaj najbardziej zamierzone i dobrze ze widoczne :D

Dzieki raz jeszcze ludziska - w przyszlym tygodniu mam zamiar cala postac juz dokoczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha - dordzy panstwo bez zart ja was prosze ;] Cos pokazac w zbrushu to akurat w miare latwo ale czeka mnie jeszcze behemot mentalray z milionem ustawien renderingu o ktorych nie mam pojecia. No i eksplozje bede chcial zrobic taka full czyde a nawet nie mam pomyslu w czym i jak :/

 

I naprawde dzieki za wspacie - az sie chce przekraczac nowe horyzonty z takim dopingiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN2501 wybuch zrób pluginem do maxa afterburn naprawdę daje radę albo jakimś innym FumeFX. A co do głowy to normalnie mnie załamałeś, jest po prostu super. Widać jak ktoś jest dobry w malowaniu to żeby przeskoczyć na 3d wystarczy tylko poznać trochę soft. Pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omenie, wiemy ze dzialasz głównie na polu 2d, ale biorąc udzial w bitwie 3d wszyscy chcemy grac fair wobec siebie traktujac to jako zabawe i jako nauke,

a korzystanie z dostępnych modeli (chociażby z Posera) temu nie służy, bo jeśli każdy by tak robił przestało by to miec jakikolwiek sens.

 

 

.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeetam - pytalem o te modele w wątku pytania i odpowiedzi i nikt sie nie czepial. To taki bazowy model czlowieka ze rownie dobrze ktos moglby sie mnie czepiac ze w Photoshopie uzywam brusha z tekstura zamiast dziergac pixel po pixelu

A jesli chodzi o nauke to czego sie w 3d nie dotkne to sie ucze :D Jak kilka dni temu odkrylem soft selection w maxie po godzinach przesuwania vertex po vertexie myslalem ze sie poplacze ze szczescia

 

I tak zupelnie na koniec- Poser program do 3d jak kazdy inny, rownie dobrze mozna by sie czepic Zbrusha bo tez ma basemeshe czlowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie ma co sie czepiac, jesli jest to defaultowy model to czemu nie, rownie dobrze mozna by sie czepiac Bipeta. wiecej luzu panowie on dopiero raczkuje, lol: ]

( hehehe az strach sie bac jak zacznie chodzic: ])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech niestety wyglada na to ze komercha mnie tym razem zabila. Nagle milion zlecen sie pojawilo no i raczej nie bede mial czasu tego w terminie dokonczyc. Ale mam nadzieje ze jak sie ogarne troche kolo kwietnia/maja podejme temat jako wip3d

 

Wielkie dzieki wszystkim za rady i wsparcie... Ill be back :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności