Jump to content
Sign in to follow this  
Carioca

Space Marine-Szkic postaci

Recommended Posts

Zamieszczm mój rysuneczek Space marine-a.Temat może troszeczkę oklepany ale chciałem spróbować zrobić jedną taką prackę.Chcę to jeszcze podrasoować w Photoshopie.Jestem otwarty na wszelkie sugestie.Pozdrawiam!!

Zapowiada sie super:)

Jak zrobisz jakies fajne tlo (Xenomorphs, albo Zergs ;) ) to bedzie jeszcze lepiej;) Ale to tylko dla mnie, zignoruj;)

Zapowiada sie ciekawie, to co powiedział Drug, fajny wstępny szkic, jak zarzucisz odpowiednie kolory i tło będzie świetna praca :) Czekam na updaty...

OK.Oto druga odsłona:).Troche mi to zajęło bo niestety muszę jechać myszką(Brak funduszy na Tablet :((.)Nogi zostawiam tak jak są ponieważ chcę je spowić odrobiną mgiełki unoszącej się nad polem bitwy.(Wiem że kolorki są zbyt przezroczyste ale jak na razie chcę to tak zostawić)

Hmmm.. wiem, ze to dopiero poczatek, ale zastanow sie przez chwile jaki nastoj, atmosfere chcesz stworzyc, bo to ma znaczenie przy oswietleniu.

Ja osobiscie wybralbym jakies ostrzejsze, dramatyczniejsze, niz lajcik z gory :)

Mam jednak wrazenie, ze wiesz co robisz, wiec tyle ode mnie:)

racja, oswietlenie mogloby byc lepsze i w ogole dla mnie jakos taki niebieski to za ladny kolor jak na wojne, ja bym dal szary jakis metaliczny i jeszcze fakture jakas na pancerzu rdze albo zarysowania itp. - taki marine po przejsciach - ok rozumiem to dopiero poczatek;)

szkic bardzo w porzadku

z kolorem na razie jest slabo ale czekam na wiecej

nie chce sie wtracac to Twoja praca i niech tak zostanie

pozdrawiam

Teraz troszkę poprawiłem(mam nadzieję)światło.Dodałem troche kolorku do gnata,No i lekko zaznaczyłem nogi.Rysy to całkiem dobry pomysł tylko muszę zastanowić się jak je zrobić;).To by było na dzisiaj.Dzieki za wszelkie komentrze i uwagi!!:D

pobrudziles to zamiast dac swiatlo wzasadzie to poczatek jest, czekam na wiecej powodzenia

Oj widać, że myszka widać.. ale i tak póki co jest fajnie. Liczę, że wejdziesz w \'tekstury\' trochę detaliczniej. Postaci z takim szkicem należy się ładne wykończenie :)

Bardzo fajny szkic, masz dobra kreske.

Nie zapackaj tego kolorami, moze konwencja komiksu, moze efekt akwareli z widocznym szkicem?

Guest User190

Ładny szkic, ale kolorki strasznie wszystko pobrudziły i zamazały.. nie widac tych fajnych kresek :(

Może to i nawet niezły pomysł z tym szkicem.Myślę że spróbuję.Coś widać ta myszka mi nie służy.To jest moja pierwsza praca na kompie(i to w dodatku myszką).Co prawda robiłem już wcześniej w Photoshopie ale grafikę do WWW(Muszę jedank uzbierać na ten tablet)A więc zęby w ścianę i...:D

jak ogladam jakie cudenka ludzie tworza , to sie we mnie sumienie odzywa i mowi mi \"po cholere Ci ten tablet , trzeba go oddac w lepsze rece\" .. ale z drugiej strony takie dzialanie pozbawilo by mnie tabletu a ze pazera jestem , to go nikomu zdolnemu go nie odesle i zostanie tu u mnie i sie marnowac bedzie ;D

Heh, zgadzam się z przedmówcą. Szkic bardziej mi się podobał, no chyba , że zaczniesz kolorowanie od początku ( wiem, że to boli) z innym światłem i innymi kolorami. Sorry...

To by był chyba najlepszy pomysł(zacząć od nowa).Wiem że zabrałem się do tego zbyt szybko.Zacznę drugi raz i postaram się nie spartolić;D.Chcę spróbować zrobić coś o czym mówił akdsn:\"konwencja komiksu,(...) akwareli z widocznym szkicem\".Aż chciałoby się zaśpiewać\"A miało być tak pięknie(...)\"

Można powiedzieć że myślałem o czymś podobnym.Niedługo zamieszczę efekty mojej dłubaniny.Pozdrawiam!!

Carioca, któś bez przerwy pieczętuje czeronym krzyżykiem Twojego avatara ;)

Concept był naprawde ok, z kolorami rzeczywiście gorzej, mimo to radze pozbierac na tablet. Warto poświęcic ostatni grosz, wierz mi :)

No i czekam na prace, nie poddawaj sie, nie zawsze sie musi udawać :)

Nie wiem co to za łobuz stawia na mnie kżyżyk ale to może być wina serweru na którym jest Awatar.Obiecuję że jak tylko dokończę swoją stronkę to czym prędzej go przeniosę.Dobra oto początek(już gdzieś to słyszałem :D).

(Ech ten tablet, spędza mi sen z powiek)

Pozdrowienia!!

Cwicz dalej...narazie to nic ciekawego nie wychodzi, ale przeciez trening czyni mistrza :P

Myszka jak Ashley Wood? nie, no chyba sie jednak nie da:) ale marudzicie troszke ( tak ogolnie ), poczekajcie az Carioca cos konkretnego zrobi i wtedy nazekajcie imo to jeszcze za wczesnie, a to co widze jest imo spoko jak narazie.

Sam nas prowokuje do tego, pokazujac \"stany przejsciowe\". Skad mam wiedziec, czy chce tak zostawic, czy jeszcze sie pomeczy?:)

Wiecej konkretow!