Skocz do zawartości

[Porachunki] Don Quixote & Sancho Pansa


ferni

Rekomendowane odpowiedzi

oj ładnie : ) góra mi się już bardzo podoba, na prawdę ładnie to wygląda. Ciekawe jak będzie wyglądał dół jak dokończysz, na razie zbyt płaska ziemia. I jak się przyjrzeć to brakuje trawy w polu drugiego wiatraka, myślę że uzupełnisz, przednie łapki konia trochę do mnie nie przemawiają jeszcze. : ) wiatrak piękny, tekstury i światło extra, świetnie! a z prawej strony przeleciał odrzutowiec w XVI wieku? :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogonek konia powinien machnąć w bok

Daj trawki i polną drogę, po co komu taka szeroka droga do młyna.

Może przesuń Kichota ciut w prawo, żeby mu ta czerwona deska z głowy nie wyrastała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemnie wyglada, ladne kolory, aczkolwiek troche szkoda fajnych modeli postaci, troche jakby giną w tym obrazku (nie wiem moze to z racji na male rozmiary obrazka).

z koncowym podlozem na pewno bedzie sie o wiele lepiej sie prezentowac, na razie chyba jest za jasne i malo szczegolowe.

 

ps. a czy oni mieli juz wtedy samoloty?? wyraznie widac smuge po samolocie za wiatrakiem po prawej stronie :P ... no chyba ze to łufo :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co.... taka szczera rada, trzeba sie przyjrzec jak wyglada shanczo. Imo powinien byc zdecydowanie, nawet troche uciety, bo w pracy jest nielad, trawe zrob taka wyschnieta, daje CI te rady, gdyz uwazam ze praca naprawde ma potencjal, jzeli dopracujesz niektore szczegoly, moze bysz wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie wyglada jak plaza :) Faldy na ziemi zrob bardzo rozlegle i delikatne. Teraz sa za male, dla tego jest plaza. Wygnij podloze z prawej lub lewej strony zeby wygladalo jakby zaczynala sie tam mala gorka. Tekstura ziemi powinna miec wieksze ziarno (grudki), inaczej bedzie wygladac jak piasek. Mozesz zrobic zamiast drogi duzo sladow od kol. Zalezy ile chcesz w to pracy wlozyc.

Trawe robiles chyba jakims pluginem do wlosow. Najlepiej bylo by zrobic kilka, kilkanascie teksturek zamiast tego. Zrob tez teksturki kwiatow zeby to urozmaicic. Sucha trawa lepiej pasowalaby kolorystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka.

Obiekty masz swietne, tego nawet nie trzeba pisac ;)

Ale traca troche po wrzuceniu ich razem. Osobiscie sie gubie patrzac na ten obrazek. Teraz jest wielka zolta plama po lewej. Kiszot gubiacy sie na tle bardzo detalicznego wiatraka. Sanczo tez nie wyroznia sie na tym wiatraku. Mysle ze wartoby zebys troche posterowal okiem widza.

 

Moze jakas interakcja miedzy postaciami? Chociaz zeby Sanczo patrzyl na Kiszota (wolal o pomoc).

 

Mysle ze pracka moze byc swietna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W koncu po tygodniu toczenia bitwy z moim kompem udalo mi sie wymodzic cos takiego, niektore elementy musialem renderowac na warswach i wklejac w szopie dlatego moze sie tak zdazyc ze cos jest niedociagniete, obecnie ledwo co widze na oczy przez pieknie skaczacy monitor i zmieniajace kolorki piszcie jak to u was wyglada bo ja juz nie mam sily.

 

 

koniecduzaiy9.th.jpg

 

koniecmniejszame2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna praca, naprawde mi sie podoba. podtrzymuje opinie o bumpie... zwłaszcza na postaci i podłożu. cienie tez przydałyby sie jakies bardziej wyraziste i lanca stanowczo za cienka.. jestes moim faworytem :)powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem ladnie choc, ten kolo na wiatraku lepiej wyglada w poscie #107, teraz takie ciut przepalone swiatlem, prawie ze ambientowym no i troszke brak spujnosci kolorystycznego nieba i oswietlenia, wszytko powinno wpadac w taka zolc. Mimo to pracka trzyma poziom, bardzo klimatyczna i zabawna : ]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, bardzo fajna pracka. gratuluje skonczenia.

Ale tak zupelnie szczerze mowiac to z tych obiektow moznaby wyciagnac ze 2x wiecej (co w sumie jest pochwala, a nie krytyka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności