Jump to content
Thx

teczka 2D:THX:.UPDATE 11.10

Recommended Posts

fajna ekspresja i kompozycja, ale ten podly fioletowy rozbija zupełnie cień bryłę i kompozycję:P

kolor dla mnie do poprawki, krecha b.fajna

reedycja filozofów i w postaci pocztówek i przez nasze WICI INFO rozprowadzone po lokalach w ckowie..od tak dla zabawy

wersjadointernetukomp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kucze mać ! Nie wiedziałem że Pan szanowny z CK !

Co do artu jak i całej teczki hmm "Jedyna w swoim rodzaju"

Edited by Grzessko

o zesz.... spodobaly sie odbiorcom te szmaty! e.. gitara ^^ noo dokladnie takie same mam spostrzezenia - przestrzen czuc bardzo.!

szkoda, ze zostawiles teren za nim. Kula i satelita lepiej by zagrały i czyściej w przekazie. Gratuluje indywidialnej techniki, ktora przy okazji sprzedaje się wizualnie (czyli cieszy oko).

dzięki tej różnicy ostrości, efekt jest powalający:) masz swoj styl...

przy dywagacjach o Torturowym biuście przypomniałem sobie, ze mam taką Marię z Metropolis

6komp.jpg

oczywiście jest ona męsko--chłopięco--dziewczyńska o dziwnych proporcjach ale co tam

hmm.. ona jest męsko dziewczęco chłopięca i ma dziwne proporcje :], nawet ciekawie sztalugowo wygląda jazdowsko :]

wrzucam pewien koncept, który zalega mi w kompie. jest to maziaj rozpoznawczy dla kumpli zajmujących się grami karcianymi. połączenie komiksu historią- standard

8komp.jpg

nigdy nie mazałem historii

Oho, jak plakatowo :)

Fajniste, jeno jakoś tego mp40 szkopek trwożnie trzyma... Widać to ofensywa w Ardenach :D

Dawno nie zaglądałem, ale lecisz równo cały czas. Kolor świetny i bawisz się proporcjami, stylizacją.. Łapa szkopa niezbyt zpompowana? ;)

Achhh.... piękne to ostanie... bomba !

ja chce to na koszulce.. !!!

w jakiej rozdzielczości to robiłeś ?

muszę się zacząć uśmiechać do ludzi :):):) pracuje w dużej drukarni i dobrze żyję z kolegami no i sobie mogę drukować za freeee pod warunkiem że koszulkę dostarczę :):)

świetne to ostanie

ale ja mówię jak najbardziej poważnie ... da rade coś ten temat pociągnąć ???

Obiecalem sobie i dziewczynom, ze wezme sie zalolki. Nie ukrywam, ze to trudny temat: seksualizm pomieszany z meska dominacja

dzingila4.jpg

Edited by Thx

mógłbys normalnie wrzucić obrazek? chyba ze to zamierzone działanie ;]

zadziwia mnie zawsze to w jaki sposób tworzysz wydaje sie to takie proste, ale czuć takie zdecydowanie w każdej kresce, że nie czuje się że jest coś zbędnego w danym obrazie + dynamika i ekspresja coś pięknego

teraz chyba wszedł, pościłem przez tablet

Swietny styl i konkret suty :] masz moze jakies pisakowe, albo ołówkowe prace czy na tablecie wszystko śmigasz? Twoje prace często w digitalu wyglądają "analogowo" ciekaw jestem jak wygladają analogowe :]

analogowo to teraz Maryjke maluję. A poważniej to mało już w analogu działam. Tutaj sa jakieś jeszcze, rzeczy analogowe:

http://yob.digart.pl/

pozdro

Na maksa mi się podoba sposób w jaki różnicujesz tu grubość kreski, chętnie bym jeszcze zobaczył jeszcze jakieś bardziej rozbudowane kadry w tym stylu (nie wspomnę nawet o tym jak by się on mógł niesamowicie sprawdzić w... ekhm... odpowiednio zaaranżowanej, kilkukadrowej narracji graficznej) No i kurde, po samej anatomii widać na pierwszy rzut oka że to Twoje prace :} slidna dawka inspiracji!

u nas w ckowie wczoraj w noc muzeów mistrzu Siudmak był. pięknie mi sie uśmiechnął do foty , kulturalny koleś

siudmak2.jpg

a tu taki kolorowy

siudmak3.jpg

Edited by Thx