Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pierwszy, nie spójny, brak głębi, atmosfery na środkowym planie, mimo że, góry ją posiadają

Drugi na moje oko ma za mała rozpiętość waloru na skórze. Oświetlenie jest nie spójne, nos otrzymuje jednakowe silne oświetlenie z góry i dołu, natomiast twarz i broda tylko światło z góry. Skóra tez powinna zahaczyć ciepłym zabarwieniem z bocznego światła, a ciepłe światło nie powinno być tak widoczne w zimnym oświetleniu głównym. Pracuj z jedynym źródłem światła na początek, jest łatwiej.

@noiprox

głupio wyszła moja ostatnia wypowiedź, po prostu chciałem się dowiedzieć dlaczego tak uważasz, jak byś to widział, nie twierdze że było by źle :)

Koyotu pewnie sam widzi błędy w mniejszym lub większym stopniu, tylko że to następuje po czasie (ja tak mam) propozycja dla Ciebie - wrzucaj obrazki następnego dnia, jak się przegryzą i spojrzysz na nie dzień później sam będziesz widział co jest nie halo. Pzdr.

n-pigeon true true...

emmilius Czasami tak robiłem, potem sie wstydziłem wrzucić na forum ;) Ogólnie nie chce poprawiać tych prac dla mnie to są zakończony rozdziałem.

vrocker za niedługo nadarzy się okazja.

kolejny z gugla

enviro13.jpg

• 2 weeks later...

w drugim skrót skopany... w trzecim jak juz eksponujesz, w tym przypadku, nogi to wypadałoby je w miarę dobrze zrobić, stopy skopsane, lepiej prezentuje się zarys postaci w tle... ostatnie to jakieś nieporozumienie... niezłe są maluny z gugla... pozdro

Bardzo sympatyczna teczka - wirbujące kolory, lachony i sielanka. Przejrzałem kilka stron wstecz i zachęciłbym cię do skoncentrowania sie na designie. Design to nie tylko czajnik czy ławka, ale każda plama na obrazie i one mogą tworzyć samodzielną kompozycję, czyli po prostu fajne kształty. Potrafisz zrozumieć kolor i światło, a byłoby jeszcze ciekawiej, gdyby prezentacja była bardziej wysmakowana. Pamiętaj, że refkę zawsze można ulepszyć a nie skopiować:) Widać, że się rozwijasz, więc trzymam kciuki!

KhazadThard BetiiX dzięki!

sam robiłem moim nowym kompletem letrasetów :D

Aha, ukradłem Ci paletę z tego ostatniego ;] czekam na następne ;]

częstuj się no i następne :)

enviro17.jpg

enviro18.jpg

Dodaj sobie jeszcze ze 2 cm do standardu, jaki sobie ustaliles, bo wieksza panoramka kozystnie wplynie na odbior pracek.

Cisniesz Man, Biggup!

P.S Co to za zlowieszcze stworzenie z miniatury?

Dawno nie zaglądałem do Twojej teczki i jak tak sobie przypominam twoje dawniejsze prace to mam wrażenie jakby teraz malował ktoś inny. Ostatnie obrazki cholernie dobre. W tym drimagine was tak cisną czy co? Naprawde jestem pod wrażeniem, czekam na więcej.