Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie dynamicznie. kolorki też bardzo ładne. Nie wiem czy nie odpuściłbym sobie tego długiego strumienia gazów z silnika na rzecz czegoś takiego co było np. w sokole milllenium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichy0199

5$ za tutorial? to przecież zdzierstwo , dawaj coś za darmo na 1 raz sprawdzi się to i owo ,a następny tut mógłby być za te 5$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyot tutoriala zakupię jak wydasz bundla :D Co do tych "Eytanowych" to zacne - kolory, kompozycje naprawdę udane(Pro level) a przy tym ja osobiście widzę w tych pracach twój własny sznyt więc wszystko zawodowo. Co do Gumroada to - powodzenia, koś hajs i proszę o więcej! PS: Tak szczerze to chyba nisza "jak zacząć obsługiwać" programy typu Modo i Zbrush chyba nie jest zajęta więc... (Taki tutorial dla ilustratorów i concept artystów, którzy chcieli by poszerzyć zasób umiejętności a w życiu nie mieli kontaktu z tego typu programami a nie chcą przekopywać internetu tylko mieć wyłuskane to co jest dla nich potrzebne- bo podejrzewam, że nie potrzebujesz 95% możliwości tych programów do stwarzania bazy pod podmalówkę)- coś takiego by mi było trzeba bo niedługo trzeba chyba zacząć coś kręcić w temacie:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl kwestia nar... namalowania odpowiedniej ilosci pracek potem już samo wychodzi. plus warto sobie przeczytać color and light gurneya :)

rymin wiekszość moich ostatnich skonczonych wysiedzianych prac w ten sposob powstaje 3d+ podmalówka także pewnie pomysle coś w tym temacie :)

asdaq prawdopodobnie przy kolejnych będę o tym myślał :) teraz jestem już trosze zmęczony całą tą tutorialową sytuacją.

 

dorzuciłem swoje brushe i 30 minutowy walk-through jak rederuje w zbrushu i podmalowuje w shopie także znalazło sie coś darmowego dla maxowych zżęd :P

https://gumroad.com/mathiaszamecki

free_tutorial_help_yourself_with_3d_part_1_5_by_mathiaszamecki-d7uu3q2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cichy0199

Jedyne co mi się nie podoba to tło za husarami i ten koń z pierwszego planu po prawej stronie wygląda jakoś dziwnie :P ale ogólnie to jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się długo zastanawiac, żeby wyczaić że za husarami jest tu jakaś góra, troche jest rozmyta nie tam gdzie powinna. no i mam wrazenie, że nigdy nie robiłeś porządnego studium konia, mimo że wciskasz je wszędzie :P Znowu ci się nóg nie chciało sensownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DanielNiszczota

Rozpu już mnie *****iasz.nic nie potrafisz a wszędzie korekty. weź rób swoje a nie pouczasz lebszych od siebie. moim zdaniem bardzo fajna pracka i nie ma się co czepiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam fajna pracka jest :) Jedyne co mi się nie widzi to tło bo ta góra po prawej wygląda jakby była z zupełnie innej perspektywy. Odczytuje to tak, że leżymy sobie na brzuchu albo kucamy i patrzymy się na husarzy więc wg mnie tylko ta po lewej by wystarczyła. Skąd wiesz który gość ma nieść którą flagę i w ogóle skąd bierzesz refki do strojów, formacji itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny klimat, ale Rozpu ma stety/niestety racje.

 

Anatomia koni siedzi totalnie, wygladają jak kucyki z dziwnymi odnozami, tak samo usadzenie postaci na koniach. Perspektywa powietrzna gubi się tam na tej gorze, przez co czyta sie płasko.

 

Ale klimat fajny;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu mój ty kochany, ja pisząc te wszystkie uwagi je sobie utrwalam i potem staram sie je u siebie zastosowac, inna sprawa ze miedzy wiedzą teorytyczną a zastosowaniem musi minąć sporo czasu i praktyki, nie pisze tego wszystkiego tak o, bo jestem przekonany że umiem lepiej, czy złośliwy. poza tym to prawda xd no i od tego jest max żeby ludzi ochrzaniać zamiast sie bawić we włażenie do tylka bez mydła

 

edit: i ode mnie nie dostaleś "nie" tylko "na fronta" zeby nie bylo c:

Edytowane przez Rozpu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i od tego jest max żeby ludzi ochrzaniać zamiast sie bawić we włażenie do tylka bez mydła

 

haha ten fragment mnie rozbawił bardzo :D Włażenie do tyłka ostatnio zbyt często ogółem na fb widzę xD

 

 

A nad anatomią koni faktycznie super by było gdybyś więcej popracował, jeżeli chcesz je częściej w pracach używać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpu to wredna, złośliiwa świnia, nic wiecej;p.

Tak serio to masz racje Rozpu. Mimo to praca ma charakter ,klimat i jest świetna.

"no i od tego jest max żeby ludzi ochrzaniać zamiast sie bawić we włażenie do tylka bez mydła"

Jasne, każdy powinien pisać co uważa.

Jedna szkoda,że tych wymiataczy na maksie, biorących udział w korektach jest coraz mniej. Albo ja mam takie odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek mnie juz troche poznal ;d

 

pumax - na fb to w ogole jest taka zgraja dzieciarni ze mi sie szkoda wypowiadac. każde gowno dostaje tam 50 komentarzy "piekne" "ładne" "niesamowite" "wzruszające" "pierdzące" a ktoś kto da choćby najbardziej ubraną w słowa korektę, nawet jesli zrobi overa, to uslyszy tylko "przestan sie czepiac, to moj STYL" albo "oho widze ze ktos tu "lubi" być HEJTEREM AHA...? dobra :/// Nara!!11 fejspalm fejspalm". to wlasnie wyróznia maxa, ze tutaj ludzie sie chca uczyc, a nie tylko slyszec pochwaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności