Jump to content

Recommended Posts

motyl render podmalowany, fotki czyli concepting without honor :D

Igi dzięki ale 3d robiłem ostatnie 2 lata i wystarczy. wole wymyślać lokacje niż klepać garnki ściany i podłogi ;)

3d w moich konceptach to tylko przyśpieszacz do osiągnięcia fajnego efektu.

No może, 3d jest strasznie mozolne w dążeniu do efektu, przynajmniej dla mnie. A w czym robiłeś tego bota?

praca po prostu wymiata, oniesmiela i inspiruje jednoczesnie.... ;-) co by sie za bardzo nie podlizywac to mnie osobiscie jakoś zastanawia ten kolor tła... :P :P

emenems tak użyłem metody pokazanej

żeby wygenerować jakąś szybką scenę potem render i 2h podmalówki i photobash

czysty render 3dplate_by_mathiaszamecki-d6zzocc.jpg

Hej,

osobiście wolę chyba ten czysty render - jest bardziej abstrakcyjny i pozbawiony szczegolow, ale klimat bardziej do mnie przemawia, takie czarne, brudne, mroczne miasto.

Hej,

osobiście wolę chyba ten czysty render - jest bardziej abstrakcyjny i pozbawiony szczegolow, ale klimat bardziej do mnie przemawia, takie czarne, brudne, mroczne miasto.

rly? render wygląda jak stół:P

dla mnie prawie wygląda jak kadr z filmu, tylko bym kilka rzeczy przemyślał tzn. większe lądowisko i pierwszy budynek z lewej z jakimś większym kontrastem albo ciemniejszym walorem tak by się odciął i zrobił więcej przestrzeni, albo przynajmniej tak mi się wydaje

;)

dla mnie prawie wygląda jak kadr z filmu, tylko bym kilka rzeczy przemyślał tzn. większe lądowisko i pierwszy budynek z lewej z jakimś większym kontrastem albo ciemniejszym walorem tak by się odciął i zrobił więcej przestrzeni, albo przynajmniej tak mi się wydaje

;)

to był szybki strzał dla testu możliwosci. Ten helikopter nie lądował/startowal tylko przelatywał poprostu :) co do lewej próbowałem z mocniejszym kontrastem ale robiła mi sie straszna dziura odciągająca oko od focal pointa.

dzięki za odwiedziny

wygibanygi na patencie :)

KarolGniazdowski dzięki miło słyszeć!

Zameczek spoko, ja bym go trochę przyniebieszczył albo w jakiś inny sposób kolorystycznie/walorowo oddalił ale tak też siedzi.

Gratuluję wyróżnienia na kotaku :)

bardzo fajny portret, a przedostania wrzuta to już w ogóle kosmos :P

góry i las pikne !! kiedyś by mi się nie podobały takie rzeczy teraz im mniej skończone tym piękniejsze, dziwne ;p

theSZ rosikowski dzięki chłopaki

#zbrushphotobashpating #kuciarawannabe

1547953_724747030871913_1328531243_o.jpg

moglbys cos wlasnego autorskiego zrobic a nie tak zrzynac po Kuciarze, zwlaszcza jezeli technike masz opanowaną