Jump to content

Recommended Posts

dzięki wszystkim :)

dorzucam jeszcze hełmik

alchemy>zbrush>modo>photoshop

tumblr_n6s9tx6Y3P1swq3w5o1_1280.png

Guest cichy0199

Brak słów.. świetna praca :D

Szczerze powiem, że brak mi słów na tą pracę. Gratuluję detalu i szczegółów modelu. Pięknie :)

Świetno to. Według mnie pachnie dzisiejszym trendem, a w trendy też trzeba umieć się wstrzeliwać :D.

Husar niesamowity! No i po raz kolejny wychodzi, że trzeba zmienić system powiadamiania o takich pracach. Właśnie nad tym myślę, jak to rozwiązać. Nie może być tak, że coś takiego ginie (jest przeoczone). To mi daje do myślenia. To jedna z Twoich lepszych prac. Ostatnia też świetna.

Adek rozwiazanie jest - tak jak na cgt, autor wrzuca prace a moderatorzy dopuszczają ją (lub nie) do opublikowania w galerii usera. Jesli praca jest wybitna to od razu ląduje w rekomendacjach.

Coyote - swietne te rzeczy, brawo :)

Noo husarz jest w dechę, hełm też ładniutki tylko że jest na tyle podobynch prac, że cięzko coś nowego w tym temacie powiedzieć ;)

Coyote świetnie Ci idzie, nie próżnujesz :D Husar wyszedł naprawdę świetnie. Czy będziesz poprawiał konia?

Moim zdaniem nie ma sensu poprawiać konia. Praca sprzedaje klimat, uczucie, istotna jest expresja, która jest fajna. Tu praktycznie nie widać konia, bo jest zasypany śniegiem i pod jeźdźcem jego poprawność lub nie nie ma specjalnie znaczenia w odbiorze.

Czuć natomiast, że koń nie ma lekko i ta ekspresja jest dużo ważniejsza w mojej opinii i fajnie oddana.

Jeżeli malować anatomie konia to lepiej zrobić nowego gdzie będzie go bardziej widać, bo tu w domysłach każdy zobaczy co innego i można poprawiać w nieskończoność ;)

tez uwazam, ze konia nie ma co naprawiać w dobrej pracy. Ludzom się podoba - wczoraj tą koślawą szkapę widziałem na kwejku ;)

Więcej wprawek przed następną praca wskazane i będzie tylko lepiej.

od dzisiaj tutaj nie zaglądam bo mam przez to coraz wieksze kompleksy

a mi ten kon psuje odbiór calej pracy, widze tylko jego giry :C weź go calkiem przysyp śniegiem, albo mu narzuć koc na grzbiet i tanim kosztem ukryjesz jego niedoskonalosci xd

Noo husarz jest w dechę, hełm też ładniutki tylko że jest na tyle podobynch prac, że cięzko coś nowego w tym temacie powiedzieć ;)

właśnie szykuje coś nowego ;)

Czy będziesz poprawiał konia?

ain-t-nobody-got-time-fo-dat-sweet-brown-31241125-480-330.jpg

dzięki za pozytywny feedback :)

dziękóweczka!

taki plakacik sobie zrobiłem bedzie jeszcze kilka obrazków w podobnym klimacie :)

10466965_805289359484346_7763533523348928159_o.jpg

łoż ty... ale detal kozacki, cheater !!! pięknie... ale coś bardzo dziwnego się dzieje ze skrzydłem (samolotu w prawym dolnym rogu), strasznie się to rzuca w oczy

Te "skręcające linie" mi nie pasują zupełnie i sprawiają, że moja dusza nie może zaznać spokoju. No ale tak poza tym spoko. :>