Jump to content

Recommended Posts

ładnie dynamicznie. kolorki też bardzo ładne. Nie wiem czy nie odpuściłbym sobie tego długiego strumienia gazów z silnika na rzecz czegoś takiego co było np. w sokole milllenium

Coyote to co ostatnio wrzucasz to jest juz miazga .Poszłeś w góre predzej niz mrugnięcie oka .Samolociki rewelacyjne. Redner miodny ;)

nie wiem jak ty Soulinka12 ale jak mrugam częsciej niz raz na pół roku :P

SamaeL89 dzięki!

jeszcze jeden pozdro!

10495808_827162423963706_9112468727103930034_o.jpg

Guest cichy0199

5$ za tutorial? to przecież zdzierstwo , dawaj coś za darmo na 1 raz sprawdzi się to i owo ,a następny tut mógłby być za te 5$

Ty tak naprawdę, na serio?

yhhh

Kojot powiedz mi jak Ty się tych pięknych kolorków uczyłeś?

Coyot tutoriala zakupię jak wydasz bundla :D Co do tych "Eytanowych" to zacne - kolory, kompozycje naprawdę udane(Pro level) a przy tym ja osobiście widzę w tych pracach twój własny sznyt więc wszystko zawodowo. Co do Gumroada to - powodzenia, koś hajs i proszę o więcej! PS: Tak szczerze to chyba nisza "jak zacząć obsługiwać" programy typu Modo i Zbrush chyba nie jest zajęta więc... (Taki tutorial dla ilustratorów i concept artystów, którzy chcieli by poszerzyć zasób umiejętności a w życiu nie mieli kontaktu z tego typu programami a nie chcą przekopywać internetu tylko mieć wyłuskane to co jest dla nich potrzebne- bo podejrzewam, że nie potrzebujesz 95% możliwości tych programów do stwarzania bazy pod podmalówkę)- coś takiego by mi było trzeba bo niedługo trzeba chyba zacząć coś kręcić w temacie:D Pozdrawiam

Prace rewelacyjne!

Tutorial tez wygląda interesująco. Rozważałeś udostępnienie kilkuminutowego fragmentu gdzie można posłuchać jak tłumaczysz?

motyl kwestia nar... namalowania odpowiedniej ilosci pracek potem już samo wychodzi. plus warto sobie przeczytać color and light gurneya :)

rymin wiekszość moich ostatnich skonczonych wysiedzianych prac w ten sposob powstaje 3d+ podmalówka także pewnie pomysle coś w tym temacie :)

asdaq prawdopodobnie przy kolejnych będę o tym myślał :) teraz jestem już trosze zmęczony całą tą tutorialową sytuacją.

dorzuciłem swoje brushe i 30 minutowy walk-through jak rederuje w zbrushu i podmalowuje w shopie także znalazło sie coś darmowego dla maxowych zżęd :P

https://gumroad.com/mathiaszamecki

free_tutorial_help_yourself_with_3d_part_1_5_by_mathiaszamecki-d7uu3q2.jpg

Guest cichy0199

No świetnie , dzięki za tuta

PS Trochę lipa że nie ma głosu

za głos trzeba trochę grosza autorowi wrzucić, nie ma to tamto... doceńmy czas Coyota i fakt że NIE DROGO ZA DARMO! pozdro

Guest cichy0199

No ale zawsze to fajniej się ogląda, pogada jakieś ciekawostki czy coś :P ale btw dzięki za wrzute

Zacne Panie .

Może zaskocz na i zrób coś kompletnie do dupy :P

taki żarcik ;)

Pani na dole wspomagana modelem 3D ?

SamaeL89 robie mase rzeczy do dupy poprostu tego nie pokazuje :D

tak succuba to model 3d z paintoverem :)