Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ładnie dynamicznie. kolorki też bardzo ładne. Nie wiem czy nie odpuściłbym sobie tego długiego strumienia gazów z silnika na rzecz czegoś takiego co było np. w sokole milllenium

• 1 month later...

Coyot tutoriala zakupię jak wydasz bundla :D Co do tych "Eytanowych" to zacne - kolory, kompozycje naprawdę udane(Pro level) a przy tym ja osobiście widzę w tych pracach twój własny sznyt więc wszystko zawodowo. Co do Gumroada to - powodzenia, koś hajs i proszę o więcej! PS: Tak szczerze to chyba nisza "jak zacząć obsługiwać" programy typu Modo i Zbrush chyba nie jest zajęta więc... (Taki tutorial dla ilustratorów i concept artystów, którzy chcieli by poszerzyć zasób umiejętności a w życiu nie mieli kontaktu z tego typu programami a nie chcą przekopywać internetu tylko mieć wyłuskane to co jest dla nich potrzebne- bo podejrzewam, że nie potrzebujesz 95% możliwości tych programów do stwarzania bazy pod podmalówkę)- coś takiego by mi było trzeba bo niedługo trzeba chyba zacząć coś kręcić w temacie:D Pozdrawiam

motyl kwestia nar... namalowania odpowiedniej ilosci pracek potem już samo wychodzi. plus warto sobie przeczytać color and light gurneya :)

rymin wiekszość moich ostatnich skonczonych wysiedzianych prac w ten sposob powstaje 3d+ podmalówka także pewnie pomysle coś w tym temacie :)

asdaq prawdopodobnie przy kolejnych będę o tym myślał :) teraz jestem już trosze zmęczony całą tą tutorialową sytuacją.

dorzuciłem swoje brushe i 30 minutowy walk-through jak rederuje w zbrushu i podmalowuje w shopie także znalazło sie coś darmowego dla maxowych zżęd :P

https://gumroad.com/mathiaszamecki

free_tutorial_help_yourself_with_3d_part_1_5_by_mathiaszamecki-d7uu3q2.jpg