Jump to content

Recommended Posts

Guest cichy0199

Ta 2 praca świetna, brak słów.. fajnie operujesz kolorem

Samael 89, ja mam odwrotnie po prostu mam ale nie pokazuje tych dobrych;p

Coyote, ostatnia(jak wszystkie zresztą) wrzutka wymiata. Gratuluję kolejnego fronta

meatboj i bachor na wypasiku. a ja tez mam gdzies fanart meatboya nieskonczony, dziex za przypomnienie ;d

Ostatnio podziwiałam na Behance, a tutaj jeszcze zobaczyłam jaki progres przeszedłeś. Niesamowite!

natas jup nienarzekam :D

kamesanin best game ever!

myszmitbojów nigdy zamało dawaj

katrin dzięki!

nowy husar

tumblr_ncx4exLfMi1swq3w5o1_1280.png

Guest cichy0199

Jedyne co mi się nie podoba to tło za husarami i ten koń z pierwszego planu po prawej stronie wygląda jakoś dziwnie :P ale ogólnie to jest spoko

trzeba się długo zastanawiac, żeby wyczaić że za husarami jest tu jakaś góra, troche jest rozmyta nie tam gdzie powinna. no i mam wrazenie, że nigdy nie robiłeś porządnego studium konia, mimo że wciskasz je wszędzie :P Znowu ci się nóg nie chciało sensownie

Guest DanielNiszczota

Rozpu już mnie *****iasz.nic nie potrafisz a wszędzie korekty. weź rób swoje a nie pouczasz lebszych od siebie. moim zdaniem bardzo fajna pracka i nie ma się co czepiać

Guest DanielNiszczota

ooo dostałem nie

E tam fajna pracka jest :) Jedyne co mi się nie widzi to tło bo ta góra po prawej wygląda jakby była z zupełnie innej perspektywy. Odczytuje to tak, że leżymy sobie na brzuchu albo kucamy i patrzymy się na husarzy więc wg mnie tylko ta po lewej by wystarczyła. Skąd wiesz który gość ma nieść którą flagę i w ogóle skąd bierzesz refki do strojów, formacji itp?

fajny klimat, ale Rozpu ma stety/niestety racje.

Anatomia koni siedzi totalnie, wygladają jak kucyki z dziwnymi odnozami, tak samo usadzenie postaci na koniach. Perspektywa powietrzna gubi się tam na tej gorze, przez co czyta sie płasko.

Ale klimat fajny;]

pzdr!

Danielu mój ty kochany, ja pisząc te wszystkie uwagi je sobie utrwalam i potem staram sie je u siebie zastosowac, inna sprawa ze miedzy wiedzą teorytyczną a zastosowaniem musi minąć sporo czasu i praktyki, nie pisze tego wszystkiego tak o, bo jestem przekonany że umiem lepiej, czy złośliwy. poza tym to prawda xd no i od tego jest max żeby ludzi ochrzaniać zamiast sie bawić we włażenie do tylka bez mydła

edit: i ode mnie nie dostaleś "nie" tylko "na fronta" zeby nie bylo c:

Edited by Rozpu

no i od tego jest max żeby ludzi ochrzaniać zamiast sie bawić we włażenie do tylka bez mydła

haha ten fragment mnie rozbawił bardzo :D Włażenie do tyłka ostatnio zbyt często ogółem na fb widzę xD

A nad anatomią koni faktycznie super by było gdybyś więcej popracował, jeżeli chcesz je częściej w pracach używać. :)

Rozpu to wredna, złośliiwa świnia, nic wiecej;p.

Tak serio to masz racje Rozpu. Mimo to praca ma charakter ,klimat i jest świetna.

"no i od tego jest max żeby ludzi ochrzaniać zamiast sie bawić we włażenie do tylka bez mydła"

Jasne, każdy powinien pisać co uważa.

Jedna szkoda,że tych wymiataczy na maksie, biorących udział w korektach jest coraz mniej. Albo ja mam takie odczucie.

tomek mnie juz troche poznal ;d

pumax - na fb to w ogole jest taka zgraja dzieciarni ze mi sie szkoda wypowiadac. każde gowno dostaje tam 50 komentarzy "piekne" "ładne" "niesamowite" "wzruszające" "pierdzące" a ktoś kto da choćby najbardziej ubraną w słowa korektę, nawet jesli zrobi overa, to uslyszy tylko "przestan sie czepiac, to moj STYL" albo "oho widze ze ktos tu "lubi" być HEJTEREM AHA...? dobra :/// Nara!!11 fejspalm fejspalm". to wlasnie wyróznia maxa, ze tutaj ludzie sie chca uczyc, a nie tylko slyszec pochwaly

ja bym widział tych dzielnych husarzy na traktorach. i nie byłoby problemu z anatomią koni ftedy..

tak wogle to co do koni to mogła zajść pomyłka

veao0p.jpg

Edited by mysz