Jump to content
animator

jaki monitor kupić

Recommended Posts

czejść

chodzi o to że przepalił mi się monitor crt

był okrutnie stary

i oto jest pytanie

chciałbym wiedzieć jaki monitor jest najleprzy,

jaki polecacie,

cana do około 800 pln

dzięki

Mi ostatnimi czasy udało się kupić na aukcji monitor crt 17" w bardzo przystępnej cenie. Zapaciłem 129 zl za nowy monitor z dostawa do domu i jestem bardzo zadowolony. mam teraz Emachines E17F3

to był chyba kiepski pomysł w moim wypadku

nie dość że waży to to 45 kg to biurko by się zarwało

i wpadłbym do salonu

19" jest w zupełności wystarczając

do tej pory miałem 15

panorama czy zwykły?

Bo jeśli panorama 19, muszę powiedzieć, że wygodniej pracuje się na zwykłej 19".

pozdr.

poczekalbym chwile i jednak kupil cos drozszego powyzej 1k, lenovo jest git 22' cale panorama za 1,3tysia matryca s-pva bardzo fajne kolory i czern tez niczego sobie, nawet nie smuzy ;)

a co z monitorkiem gateway 1975W warto ? cena 509zl wydaje byc sie MEGA atrakcyjna, http://www.cnt-sklep.pl/ tam znalazlem :)

Mam 2485W - 24", S-PVA, świetne kolory. Dodatkowo wsparcie dla HD, procesor obrazu DCDi

zgadzam sie ta 24 z tego co czytalem po opiniach jak rowniez specyfikacje, jest fajnym monitorkiem, jendak cena przekraszq 1000zl, ja jak narazie jestem na kupnie monotorka do 1000;(. A czy ta 19 o której juz pisalem ma tez wsparce dla HD, przez procesor obrazu DCDi ??

Ja osobiście polecam ten monitorek

Click

W domu mam jeden a w pracy 5 takich i wszystkie są świetne.

Fakt że nie ma DVI ale za tą cenę raczej nie dostaniesz lepszego monitora 24"

Zgadzam sie z Knysha, tez mam taki, kupilem przeceniony na allegro za 979zl. Ma ryske na matrycy i dla tego przeceniony o 800zl, mnie to wogole nie przeszkadza.

Znajdze sie i to o wiele lepszy, Gateway 2485 za 1109 w cnt, szukajce na allegeo, oprocz HDMI posiaa wszystkie dostepne zlacza, no i matryca S-PVA!! ten acer sie przygrywa na stracie! Pozdrawiam

a czy do tego gatewayja moza podpiac np cyfre bezposredno jednym kablem? jestem bardzo zainteresowany tym monitorem, tylko wlasnie gryze mnie to jedno pytanko? :)

tak!:) bez problemu, cyfre, dvd czy konsole... Component, composite czy S-video.. do koloru do wyboru;)

Hej, podepnę się do tego tematu, żeby nowego nie zakładać.

Jaki monitor polecicie do 2k (może być też tańszy :P). Nie gram w gry, kompa używam właściwie tylko do grafiki (2d, 3d to tak przygodnie tylko), filmów (divx'y, nie dvd :P) i czytania (dlatego wolałbym lcd, podobno mniej oczy męczy), nie pogardzę też dobrym crt ;] max 21 cale, większy by mnie chyba rozpraszał, bo ja do 15 przyzwyczajony... Dzięki! w zamian jedynie repa mogę dać :)

Ja z calego serca polecam do grafiki NEC 1990 SXi 19'. Niestety chyba zwykla wersja jest juz niedostepna, jest tylko wersja Photo Edition z kolorymetrem i oprogramowaniem do kalibracji SpectraView Profiler PE i zamiast 2100 trzeba wybulic 2675. Jak cie stac to nie pozalujesz. Pozdro.

• Like 1

prrszalony dla mnie w tym momencie istnieje chyba tylko Eizo S2231w, cenka troszke wieksza ale czuje że warto. Sam robię przymiarkę... myslalem o 19" ale chyba nie ma sensu, a 22" to minimum..

• Like 1

A i ja również podepnę się pod temat - a co!;]

Poszukuję dobrego panoramicznego LCD. Przede wszystkim grafika 2D/3D, tekst i filmy, ale pyknie się też czasem w jakąś gierkę (S-PVA?). Najlepiej 21" lub 22". W granicach 1000 PLN.

Cóż polecacie?

Polecam z czystym sumieniem, świetny monitorek Gateway'ja 2185W na matrycy S-PVA (samsunga), fajne katy 178stopni, i cena również atrakcyjna ok 1000zł za całkiem nowy, z tego co wiem wystepuja tez w sorcie A, gde cena jest jakies 200 zl nizasza:) warto, po kalibracji kolory poporstu świetne! Polecam

Hmmm, no własnie się zastanawiam konkretnie nad tym monitorem, bardzo dużo pozytywnych opinii i myślałem, że jakąś alternatywę znajdę (coby mieć nad czym się zastanawiać:P ), ale chyba w takim razie na niego będe się decydował:] Dzięki za odpowiedź:)

Zastanawiam sie wlasnie nad jakims takim tanim 22" jak ten hp albo juz konkretnym eizo S2231W. Roznica w cenie bardzo duza, tylko sie zastanawiam czy warto tyle doplacac. Opinie mile widziane:)