Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : "prophecy"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne, szczegółowe prace. Widać, że lubisz centralną, symetryczną kompozycję (przynajmniej w tych dwóch pracach - i to nie jest in minus, spostrzeżenie raczej). Od strony technicznej widać wpływy Beksińskiego (jak dla mnie to też plus, bo Beksińskiego bardzo lubię).

 

11 w skali dziesięciobalonikowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam, Dzieki za coments. To dobrze ze lubisz Beksinskiego , bo jak go nie lubic, to tylko ci go nie lubia, ktorzy nie moga malowac chociaz troche tak jak on. Zawsze trzeba sie uczyc od najlepszych. KolegaAlek, sprawdzilem Twoja strone i nie dziwje sie ze do Ciebie nie docieraja takie prace. No to narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie przygladam caly czas tej spectacular.zaczyna mi sie podobac ale jest kilka elementow ktore skutecznie psuja pierwszy odbior. pas ok 5 cm na obrzezach pracy nie sluzy niczemu...sprawia to wrazenie niedociagniecia tematu.druga sprawa to ta zolta(najwieksza) smuga z lewej-dosc mocno drazni.przyjoles fajne osiowe zalozenie.czytelna symetria. a tu nagle takie cos daje po oczach....burzy cala rownowage.pewnie efekt zamierzony ale wg. mnie niepotrzebny a nawet na sile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace zapierają dech w piersiach :) Tobie się to śni czy tak poprostu ... ?? 1 jest SUPER :) druga ma jedna rzecz, ktora mi sie nie podoba. A mianowicie książka jakaś taka płaska :) ale mimo wszystko SUPER... naprawde to wyglada jak wizje apokalipsy, chyba to są one prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, to zalezy, jak wiem co chce malowac to szybko, zwykle kilka dni. Komponowanie pracy wymaga czasu i oczywiscie natchnienia jak kazdy chyba to wie. Ale ja pracuje na komputerze tylko kilka godzin wieczorami, w ciagu dnia pracuje na planie filmowym po 10 - 12 godzin tez malujac tyle ze w tradycyjny sposob i po powrocie juz nie mam tyle zapalu i checi do malowania.

Czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności