Jump to content
Sign in to follow this  
Pierzak

Hiena Cmentarna

Recommended Posts

Hej wszystkim.

To jest moja pracka 2d. Nie zawiera ona zbyt wiele dlubania piórkiem, a bardziej łączenie elementóe różnych fotek. Mam nadzieje że wasze uczucia religijne nie zostaną obrażone. (jesli tak to piszcie to usune posta)

Pozdrawiam.

Niebo... a dokladnie brak chmurek... psuje caly klimacik... i jakos prawa reke ma dziwnie wycieta z orginalnego zdjecia... ale pomysl jest niezly... :D

Koniecznie popraw niebo, bo całośc sprawia wrażenie niedokończonego :-) Pomysł ciekawy.

Pracka fajna, zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. A może by tak jeszcze wprowadzić trochę więcej tajemniczości i zakryć trochę twarz( a raczej czaszkę) tej kobiety, tak by nie od razu się rzucała w oczy? Pozdrowienia

Skoro mama twarz ma trupią, dziecko też, to może i ręce zrób w tym klimacie.

wlasnie robie raczki tej pani. ale mam malo czasu (sesja) wiec kolejny update za min tydzien lub 2

Moim zdaniem właśnei dzieki temu ,ze ma tylko trupią czaszkę a resztę w porządku wygląda fajnie.:D

bardzo fajny pomysł, wykoananie troszeczke kuleje, ale nastepne pewno beda lepsze.

siema. Poprawilem niebo. Rączki faktycznie sa lepsze jak sa ludzkie. Pociagnalem to na koniec malym noisem zeby wygladalo na troche podniszczone.

Czekam na wasze opinie i propoozycje.

nie ma sprawy juz sie wypowiadam... temat pracki ciekawy... na szczescie nie obraza moich uczuc religijnych (jestem dosc tolerancyjny ;-p)... ma dosc mocna wymowe... co do wykonania: jest rowniez na poziomie ale mam kilka zastrzezen

- widze ze dodales chmurki -> wyglada znacznie lepiej

- popraw drzewo -> miejscami sie odcina od nieba (po dodaniu chmurek wyglada na doklejane)

- jak juz ktos pisal zrob cos z rekoma -> nie musza byc z kosci ale postaraj sie na nie nalozyc jakiegos \"grzyba\" eee wiesz o co mi chodzi - efekt naruszenia przez czas ;-p

- lekko pobaw sie kontrastem i saturacja -> wydaje mi sie ze jak ta panienke lekko przyciemnisz bedzie sie lepiej komponowac ;-D

POZDRO...