Skocz do zawartości

DWIII - 3D - soda - Mava


soda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiadomo mogło by być lepiej ale i tak mi się bardzo podoba. Model jest świetny, tex skóry też może być reszta trochę blada, mogła by być ciekawsza. Trochę się różni od konceptu ale gdyby nie ograniczenia czasowe pewnie wyciągnąłbyś z tego sporo więcej. Najważniejsze że udało Ci się skończyć, powodzenia w konkursie. Respekt i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ukonczenia :)

 

Model jest swietny, ale render hm... taki sobie. Najlepsza czesc modelu jest wg. mnie twarz - jest taka naturalna, czego ja nie umiem jeszcze uzyskac na swoich modelach.

 

Nie wiem na kiedy maja byc oddane prace, jak jeszcze bitwa trwa to proponowal bym podciagnac render, bo tylko psuje efekt.

 

Trzymam kciuki za wysoka pozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wspominałem już, że nie lubię dynamicznych póz przy prezentacji postaci? :) Kurde nie ma co się silić na wygibasy, w luźnej pozie postać zawsze wygląda dobrze. Model masz 5*, malowanie też bardzo fajne, a przez pozę, zwłaszcza po dodaniu efektów, w sumie nic nie widać. Tło dziwne, rozmazane, ja takich nie lubię. Super że skończyłeś na czas, wystrugałeś naprawdę fajną laskę, ale czasami nie warto kombinować i jednak pójść wydeptaną ścieżką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie dolujcie mnie wiecej. Zgadzam sie ze wszystkim, brak czasu i dziwna panika zrobila swoje. Przynajmniej wiem nad czym musze popracowac w przyszlosci. Nie jestem zadowolony i zabraklo czasu na dopiecie wszystkiego. Zawsze mialem problem z ustawieniem swiatel i to widac:]. Dobra oddane i nie ma co beczec nad rozlanym mlekiem. Duzo nowego sie nauczylem i to sie liczy.

Nigdy tez nie zrobilem teksturek w 8 dni i nowoscia byly wlosy na planach. Uwazam, ze bylo warto sie pomeczyc, nawet jak efekt koncowy nie jest wyjebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy w sensie modelu jest taki jak piszesz, ale tego słowa nie wypada cytować :) Prezentacja może i nie najlepsza, więc do portfolio przygotuj sobie ciekawsze screeny. Najważniejsze że poleciałeś szybko i zmieściłeś się w czasie i limicie. Teraz możesz spokojnie wrócić do munduru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiazkowe nie jest

robisz render w rodzialce 3000 postac upozuj tak aby byla w miare "wąska" ( tak zeby sie wszystkie postacie zmiescily na plakacie ) swiatlo z prawej góry, zapisz do png czy tga z przezroczystym tlem max 3mb.

I jeszcze 1 plik z rysunkiem podpisu ( pewnie cos takiego jakbys podpisywal komus zdjecie klasowe ) (do 500 kb)

aha i postujesz w gameartisians w dziale swojego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki ukonczenia Soda.

kawal dobrej roboty a i widze ze kilka rzeczy z naszego brainstormingu ujales w modelu.

niestety w konkursach tego typu nie tylko sam model sie liczy ale takze prezentacja. Osobiscie uwazam ze powinienes wziasc sobie jakis leniwy dzien zrobic porzadny bakcground i rendernac ze wszystkimi fajerwerkami.

Technicznie i jakosciowo rewelacja, ale to mowilem od dawna.

Gratki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności