Jump to content
Nimrod

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

Ja również polecam The Gray. Wraz z upływem filmu coraz bardziej się wkręcałem w akcje, a sama końcówka jak dla mnie mega.

Potwierdzam, The Gray świetny! Dla opuszczających końcowe napisy: jest dodatkowa scena:)

Potwierdzam, The Gray świetny! Dla opuszczających końcowe napisy: jest dodatkowa scena:)

o jaa! dla takiej sceny nie oplaca sie przeczekac tylu napisow lol

o jaa! dla takiej sceny nie oplaca sie przeczekac tylu napisow lol

Zawsze możesz się zdrzemnąć(w kinie) albo przewinąć(w domu):D

Jak byłem mały, zawsze oglądałem napisy i szukałem śmiesznych nazwisk, teraz czytam napisy bo jestem ciekawy kto był za co odpowiedzialny:)

Iron Sky...totalny zawód i zmarnowany pomysł, aczkolwiek efekty specjalne trzymają poziom jak na ten budżet, niestety cały obraz filmu jest niszczony przez kretyński humor. Na sali były 3 osoby i nikt nie wyglądał na zachwyconego po seansie :D

the avengers kupa dobrej zabawy :). scena Hulk vs. Loki jedną z najlepszych scen w kinie ever :) reżyser z dużym dystansem podszedł do historii i dobrze. bez patetyczności i "amerykańskiej flagi"... jeden z najlepszych filmów o superherosach.

Piąta pora roku - bardzo dobra polska tragikomedia. Świetni Wiśniewska i Dziędziel - dla samych nich warto ten film zobaczyć. Jak kogoś zmęczyły durne komedia w stylu kotku smrodku to PPR jest absolutnym przeciwieństwem :) Humor inteligenty, dialogi dobre, nikt się na skórce o banach nie przewraca.

the avengers kupa dobrej zabawy :). scena Hulk vs. Loki jedną z najlepszych scen w kinie ever :) reżyser z dużym dystansem podszedł do historii i dobrze. bez patetyczności i "amerykańskiej flagi"... jeden z najlepszych filmów o superherosach.

Dobrze wiedziec, mam nadzieje ze nowy spider tez bedzie pozbawiony patetycznosci ( i nie bedzie jak poprzedznie spidery gdzie tej patetycznosci bylo)

Edited by CzAk1

The Avengers w 100% zgadzam się z tym co jest powyżej. Jak dla mnie świetny film o ile wie się na co się idzie.

Pamiętacie tego pana?

6696-15042.gifofficerzed.jpg

Bobcat ostatnio zrobił taki film:

7426613.3.jpg

Polecam.

Body of water / Syvälle salattu (2011) - zapowiada się ciekawie, ale to ściema. Aktorsko zagrane fajnie, jednak kupy nie trzyma :P

snow white mimo naprawdę niewielkich oczekiwań lipa :) No chyba że komuś się podobał zmierzch - w takiej sytuacji mogę polecić :P

Prometeusz......slaaabooooo, sorki ale to jedyne wrazenie jakie pozostalo mi po tym filmie, a jestem fanem Aliena i Ridleya Scotta, wielka szkoda, spodziewalem sie taak duuuzo.... no i prawdopodobnie bedzie z tego trylogia, tylko ze z 2 i 3 nie dam sie nabrac i se sciagne i obejrze w domu %)

aaaaalleeeee oczywiscie, nikogo nie bedzie obchodzilo moje zdanie i pewnie wiekszosc z was i tak na niego pojdzie, jedna rada: idzta zobaczyc w 3D, sam nie lubie 3D ale w przypadku tego filmu, stereoskopia naprawde duzo daje i fajnie sie oglada.

pozostalo juz tylko czekac na Batmana

Edited by rozpruwacz

Prometeusz...... , sorki ale to jedyne wrazenie jakie pozostalo mi po tym filmie, a jestem fanem Aliena i Ridleya Scotta, wielka szkoda, spodziewalem sie taak duuuzo.... no i prawdopodobnie bedzie z tego trylogia, tylko ze z 2 i 3 nie dam sie nabrac i se sciagne i obejrze w domu %)

aaaaalleeeee oczywiscie, nikogo nie bedzie obchodzilo moje zdanie i pewnie wiekszosc z was i tak na niego pojdzie, jedna rada: idzta zobaczyc w 3D, sam nie lubie 3D ale w przypadku tego filmu, stereoskopia naprawde duzo daje i fajnie sie oglada.

pozostalo juz tylko czekac na Batmana

A mialo byc tak pieknie...

trailery mnie nie zachecily, postacie sprawialy wrazenie takich mdlych i sztywnych jak w mass effektach

A co tam wlasciwie w tym filmie jest spaprane?

Aliena uwielbiam, ale tylko pierwsza czesc i trzecią

Edited by CzAk1

In Time - jak ktoś lubi gattace spodoba mu się to. Swoja droga od razu pomyślałem o bitCoinach :)

A

A co tam wlasciwie w tym filmie jest spaprane?

Aliena uwielbiam, ale tylko pierwsza czesc i trzecią

Filmu nie widziałem jeszcze, ale sądząc po komentarzach na zagranicznych portalach główne zarzuty dotyczą zagmatwanego scenariusza i tego, że to nie Alien... :)

Bo prometeusz nie ma nic wspolnego z alienem.

Wiele osob myslalo ze bedzie to jakby prequel obcego a tu jest zupelnie cos innego.

Ja moge polecic Dark Shadows - fajna komedia i sympatyczna rola Deepa.

Avengers - dla fanow i nie tylko. Warto obejrzec dla samych nawet efektow specjalnych i momentow komediowych w filmie

Project x - jak tos lubi dobra nowoczesna muze to warto obejrzec bo i posmiac chwilami sie mozna.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Bo prometeusz nie ma nic wspolnego z alienem.

Wiele osob myslalo ze bedzie to jakby prequel obcego a tu jest zupelnie cos innego.

To było wiadomo od dawna, tyle, że ponoć po premierze okazało się, że jest to bardziej odległe od Obcego, niż się spodziewano. Dla mmnie to raczej zaleta.

Ale okaże się jak sam zobaczę :)

prometeusz jest slaby bo:

- stawia wiecej pytan niz daje odpowiedzi, kazde pytanie ktore sie nasuwa po oberzeniu trailera, (co w sumie zacheca do obejrzenia filmu) praktycznie nie zostanie odpowiedziane.

-film bardziej jest o alienie niz o spacejockey = dla mnie suck

-no i najgorsze to nielogiczne zachowanie sie bohaterow, wszystkich po kolei i to pare raz w filmie ze az boli w oczy... to nie mial byc glupi film dla nastolatkow co takie cos lykaja, ja jako widz czulem sie lekko obrazony i przede wszystkim zdziwiony ze Scott na takie pomylki sobie pozwala

-no i jednak slabe rozbudowanie postaci = brak empatii ze strony widza (a przynajmniej mojej)

-straszne sceny nie sa straszne tylko "gore" - budowanie napiecia jakos tu nie wyszlo

snow white mimo naprawdę niewielkich oczekiwań lipa :) No chyba że komuś się podobał zmierzch - w takiej sytuacji mogę polecić :P

A ja się nie zgodzę. Fakt, że "Bella" jest spalona przez "Zmierzch", ale tutaj nie było wcale źle. Ułatwił jej zadanie fakt, że nie musiała się uśmiechać za dużo ;) Ale pomijając nią - cała reszta bardzo mi się podobała. I cieszę się, że w finale nie zrobili z tego romansidła.

Prometeusz - zawód roku. A mogło być tak pięknie.

Jeżeli już w ogóle oglądać ten film to w kinie i w 3D. Od strony czysto technicznej wygląda fantastycznie. Znakomicie zrobione 3D. Super kolory, zdjęcia, efekty. Design troszke gorzej, ale też OK. Jeżeli już ktoś chce to obejrzeć to nie na monitorku na kompie, bo wtedy szkoda tych dwóch godzin życia.

Fajny jest kasting. Fassbender zagrał super. Theron też. Elba jest spoko i ma polskie imię. Niby wszystko na miejscu, ale to nie jest "Prometeusz" zapowiedziany w zwiastunach. To jest idiotyczny, nielogiczny film dla nastolatków, który chyba przez pomyłkę ma kategorię R. Serio jest strasznie głupi i naiwny. Zero emocji, zero empatii, mało klimatu.

Już wolałem oglądać "Battleshipa", bo przynajmniej nie udawał nie wiadomo czego.

Prometeusza nie widziałem i nie zamierzam, jak się jedzie na sentymentach, musi się źle skończyć. "Łowca androidów 2", o ile powstanie, będzie pewnie jeszcze większym rozczarowaniem.

"This means war" - komedia w stylu MTV, strasznie infantylna bajeczka, która rozbawiła mnie tylko raz, omijać szerokim łukiem.

"Gallipoli" Weira - zapomniany i niedoceniany chyba film z młodziutkim Melem Gibsonem w roli głównej, ciekawa historia opowiedziana w bardzo dobrym stylu. Nie ma wybajerzonych efektów specjalnych, 3D, a i tak jest wyjątkowo, polecam dla miłośników solidnego kina.

Prometeusz- przez pierwszą godzinę mi się podobał, później... później widziałem poziom merytoryczny drugiej części Transformersów. 10 minut przed końcem czekałem aż któryś z bohaterów wyciągnie zza pazuchy flagę stanów i zacznie śpiewać Gwiaździsty sztandar. Cytując okrzyki kibiców "Jak oni mogli to tak spie*****ć ?".