Jump to content

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

Co do Star Wars:

Ja się bawiłem świetnie :D

Uważam, że film jest swojego rodzaju ukłonem w stronę EP IV.

Jest na prawd solidny, szybka akcja i dużo się dzieje! Nuda? Nieee.

Klasyczny klimat (starych)SW w sporej mierze udało się zachować.

Polecam. Myślę, że większości będzie się podobać : )

• Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tak mniej wiecej wyglada fidbak teamowy idacy do gory:

wiem ze pewnie odrobinke stare 🙂 ale naprawde wciagnalem calosc nosem i moge polecic 🙂    

Posted Images

Ukłonem? Raczej kopią. Oglądało się przyjemnie, ale dla mnie jest to bardziej remake niż kontynuacja. Cóż, J.J. bezpiecznie podszedł do tematu. Tak, by nie urazić zagorzałych fanów oryginalnej trylogii i nie uszczuplić przypadkiem wywrotki pieniędzy, którą VII z pewnością i tak zarobi. Ja jestem raczej zawiedniony. Liczyłem na coś, czego wcześniej w SW nie było, a dostałem w sumie wszystko to, co już było.

OK. Dosyć o SW. Oglądałem "The Visit". Najnowsza produkcja Shyamalana. I mam mocno zmieszane uczucia, ale raczej nie wstrząśnięte. Jak się ogląda, to nudy, nuudy, nuuuuudyyy. Ale jak się przerwie, to zaraz się o nim myśli. Jest w nim jakaś tajemnica (oczywiście jak się obejrzy do końca, to już się wie, jaka). Dla mnie raczej film nakręcony na siłę, niskobudżetowy. Chociaż to akurat nie jest wyznacznikiem. "Szósty zmysł" też był niskobudżetowy (w skali amerykańskiej), a jednak był majstersztykiem. "Szósty zmysł" zaraz po obejrzeniu do końca zacząłem na nowo i widziałem całkiem co innego. Zwracałem uwagę na szczegóły, których wcześniej nie widziałem. The Visit drugi raz raczej nie obejrzę. Nie ma potrzeby. Tu mamy niby zaskakujące zakończenie, ale jakoś mnie nie zaskoczyło. Nie polecam i nie odradzam. Jednym może się podobać, innym nie koniecznie.

Edited by Ajgor
Byłem. Zobaczyłem. Jestem zawiedziony ( Star Wars)

Dokladnie takie samo odczucie. Jak ktoś szuka mrocznego bohatera w SW, to niech lepiej włączy sobie reklamę Wedla z Wargorr'em.

Edited by Traitor
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja troche z innej beczki ale wciaz w temacie. Otoz dosc dawno temu widzialem film ktorego tytuly nie pamietam, a jego fabula przedstawiala sie mniej wiecej tak:

Dwoch przyjaciol, bylych czlonkow mafii, w wieku ok 60 lat. Jeden z nich wlasnie ma zakonczyc odsiadywanie wyroku. Drugi ma odebrac go odebrac z wiezienia. Na tego odsiadujacego kare w wiezieniu mafia wydala wyrok, ktory ma wykonac na nim jego nalepszy przyjaciel(ten ktory bedzie odbieral go z wiezienia), o czym tym pierwszy na poczatku ich spotkania jeszcze nie wie.

Jesli ktos to ogladal i moglby mi podac tytul tego filmu bylbym wdzieczny:)

• 2 weeks later...

Jak ktoś z młodymi chce iść do kina to Zwierzogród ma topową ocenę. Byłem, polecam. Tak naprawdę to żadna bajka Disneya/Dreamworks mnie nie przekonała (Szczególnie te dzieła powstałe do tej pory w ciągu ostatnich kilku lat).

Zwierzogród pozytywnie zabija śmiechem i mieszanką zaczerpnięć z różnych gatunków filmów.

• 3 weeks later...

Hateful Eight, świetny film, szczerze mówiąc ostatnie filmy tarantina mi sie nie podobały( kill bill i grindhouse szczególnie) ale z hateful eight przypomniałem sobie jak to było kiedy pierwszy raz obejrzałem reservoir dogs i pulp fiction czyli powrót tarantina do korzeni

Jak dla mnie to po tym filmie właśnie widać, ze Tarantino zapętlił się w stworzonym przez siebie kanonie i nie ma więcej pomysłów na siebie. Hateful Eight to kwintesencja osiągnięć Tarantino, wiwisekcja jego warsztatu. Ale nic więcej, nic nowego i to mnie smuci. Tarantino goni w piętkę.

Deadpool: Długo na to czekałem i... w znacznej mierze się zawiodłem. Oczywiście jest sporo śmiesznych gagów i tekstów, ale jakieś to takie miałkie wszystko. Tak, jakby wytwórni zabrakło kasy na coś lepszego (co zresztą w pewnym momencie sugeruje sam Deadpool).

Mimo to fani i tak zobaczą. :)

• 3 weeks later...

Batman vs Superman. Najbardziej pancerny Batman ever vs Superman który w opcji standardowej wciąga Batmana nosem. Moim zdaniem - jakkolwiek w universum DC Comic razem z Wonder Woman współpracują ze sobą, to jakoś Batman - człowiek, choćby nie wiem na jakim wypasie miał sprzęt, to z Supermanem nie ma cienia szansy. Jak to rozwiązali w filmie - nie powiem, żeby nie jechać spoilerami. Tak czy siak ich antagonistów będzie dwóch - Lex Luthor (z mimiką i sposobem gry jakoś dziwnie zmałpowanym z Jokera w wykonaniu Ledgera), oraz Doomsday, który w wersji standardowej wciąga nosem Supermana, więc tym bardziej nie widzę w tej walce miejsca dla Batmana. No, ale go wcisnęli. Trudno. Tak czy siak film zrobiony całkiem nieźle, szczególnie VFX związane z demolką - to doprowadzili do perfekcji, a wielkoskalowe wybuchy to już w ogóle perełka. Moim zdaniem warto, ale tylko dla fanów.

• 2 weeks later...

Dirty Grandpa - komedia z Deniro całkiem śmieszna xD i chamska/sexizm/rasizm i jednocześnie brak rasizmu o dziwo xD

Woodlawn - football i rasizm na faktach 1973-74 polecam.

Edited by Sebazx6r
  • 1 month later...
  • 1 month later...