Jump to content

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

Na święta u mamy widziałem pare minut. Wnętrza jak z każdej innej telenoweli. Ale jeżeli ludzie lubią ten typ fabuły i inscenizacji (a lubia to do czego przywykli), to czemu nie. Po co serwować coś czego nie docenią, nie ma aż tak dużej konkurencji jakościowej na rynku dla tej grupy demograficznej.

• Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tak mniej wiecej wyglada fidbak teamowy idacy do gory:

wiem ze pewnie odrobinke stare 🙂 ale naprawde wciagnalem calosc nosem i moge polecic 🙂    

Posted Images

Na święta u mamy widziałem pare minut. Wnętrza jak z każdej innej telenoweli. Ale jeżeli ludzie lubią ten typ fabuły i inscenizacji (a lubia to do czego przywykli), to czemu nie. Po co serwować coś czego nie docenią, nie ma aż tak dużej konkurencji jakościowej na rynku dla tej grupy demograficznej.

"Klan" chyba wciaz kreca i ludy oglądają? Znajdzie sie amator na tasiemca.

"Shot Caller" - co za niespójny, niekonsekwentny, fatalnie zakończony obraz; pomimo bardzo wysokich ocen na portalach filmowych zdecydowanie odradzam, marnie skonstruowani bohaterowie, zero suspensu, kiepskie dialogi, brak logoki i koślawy montaż. W porównaniu z takimi obrazami, jak "Gorączka", a nawet "Felon" (który arcydziełem nie jest) - o kilka klas niżej.

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

Avengers - Infinity War. 9/10. Kulminacja wszystkich poprzednich cyklów, gdzie wszyscy bohaterowie spotykają się. Co ciekawe - w nowej roli pojawia się nawet Peter Dinklage, który wcześniej w cyklu X-Men już zagrał Traska.

jak przystało na cykl - walki są bajecznie spektakularne a fabuła trzyma w napięciu w zasadzie od samego początku.

kto ten cykl lubią - na pewno obejrzy, nie będzie trzeba namawiać, a kto nie zna - polecam z całego serca.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

HAN SOLO - Mile zaskoczenie, swietny klimat znoju, i brudu. Dali rade, mimo, ze wszyscy stawiali na film kreske. Najwiekszym zaskoczeniem było to, ze robocica Lando wszystkich zdradzila.

Tomb Raider (2018). Bałem się, czy Alicia Vikander udźwignie rolę Lary/ Zwłaszcza po Angelinie było to pewnie niełatwe. Udźwignęła. Nawet nie wiem, czy nie lepiej. Film zdecydowanie wart obejrzenia. Nie brak tu różnych przegięć, ale w końcu to jest Tomb Raider. Musi być przegięty :)

Serial Trzynaście powodów. Nastolatka popełnia samobójstwo, i zostawia kasety magnetofonowe, na których nagrywa trzynaście powodów, przez które to zrobiła. Bardzo dobry serial. Ale nie dla fanów rozrywki, pościgów, wybuchów. Ten serial powinni obejrzeć wszyscy nauczyciele, rodzice, prawnicy. Porusza bardzo poważne problemy, i pokazuje je nie tak, jak wszyscy widzą je przez pryzmat poprawności politycznej, ale jak one wyglądają na prawdę.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

"Siła wyższa"(2018). Rewelacyjny pomysł. Świetna fabuła. Niezłe efekty specjalne. A wszystko totalnie schrzanione przez grę aktorską poniżej wszelkiej krytyki. Tak, jak by wymieszać Spielberga, czy J.J. Abramsa z wytwórnią Asylum :)